Sunrise Festival 2020. Fatboy Slim wystąpi w Kołobrzegu!

Świetne wieści dla fanów legendarnego Fatboya Slima! Brytyjski artysta przyjedzie do Polski i wystąpi na tegorocznym Sunrise Festivalu. W Kołobrzegu z pewnością wybrzmią przeboje takie jak „Right Here, Right Now”, „Rockafeller Skank” czy „Praise You”.

Fatboy Slim wystąpi na Sunrise Festival 2020

Fatboy Slim – legendarny twórca gatunku big beat wystąpi na tegorocznym Sunrise Festival! Na międzynarodowej scenie jest obecny od kilkudziesięciu lat. Zawsze pełen świeżych pomysłów i głodny nowej muzyki. Nie boi się eksperymentować i wyciąga z przeróżnych gatunków to, co najlepsze, łącząc sample w spektakularną całość.

Jego przeboje takie jak „The Rockafeller Skank”, „Praise You” czy „Right Here, Right Now” weszły do panteonu nieśmiertelnych klasyków elektroniki! Zapewne nie zabraknie ich podczas DJ seta Anglika, który zaprezentuje się na Red Stage w niedzielę 26 lipca. To będzie spektakularne show, jakiego nasz festiwal jeszcze nie widział!

Sunrise Festival 2020

Sunrise Festival 2020 zbliża się wielkimi krokami. Już w lipcu Podczele po raz kolejny zamieni się w stolicę muzyki elektronicznej, a to wszystko dzięki gwiazdom, które wystąpią na scenach festiwalu. Oprócz Fatboya Slima inne ogłoszone już gwiazdy to: Carl Cox, Anna Tur b2b Metodi Hristov, Andrea Oliva, Sasha & Digweed.

Start sprzedaży biletów już 1 marca. Szczegóły na oficjalnej stronie festiwalu.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze