Sunrise Festival 2022. Znamy pierwszych artystów

Nie przegap energetyzującego święta muzyki elektronicznej w Podczelu. Sunrise Festival 2022, to jedna z największych tego typu imprez w Europie Środkowo-Wschodniej. Czekają na ciebie: niespotykana nigdzie indziej scenografia, zapierające dech w piersiach nagłośnienie, spektakularne pokazy pirotechniczne i artyści z całego świata. Kto wystąpi na estradzie Sunrise Festival 2022?

SIKDOPE

Jego ubiegłoroczny występ w Podczelu uznaliście za jeden z najlepszych, dlatego nie może go zabraknąć na naszych 18. urodzinach! Do składu Sunrise Festival dołącza jedyny i niepowtarzalny Sikdope! Jako jeden z nielicznych polskich artystów wydaje swoją muzykę w najważniejszych światowych wytwórniach, tworząc single z największymi ikonami muzyki klubowej.

Ma swój własny, niepodrabialny styl, który energią potrafi wymęczyć każdego. Sety Dawida to wyjątkowa mieszanka, pełna szybkich melodii, ogromnego power’a i niekończącej się ekstazy. Poczujecie to ponownie w piątek 22 lipca na #RedStage!

Bilety kupicie tylko na naszej stronie.

ALOK

Jeden z najpopularniejszych DJ’ów na świecie odwiedzi Podczele ponownie! Na pokładzie z artystami Sunrise Festival melduje się brazylijska gwiazda Alok!

To jego show uznaliście za odkrycie edycji w 2019 roku. Twórca brazilian bass zabrał Was wtedy w długą podróż po świecie muzyki klubowej, wprawiając tysiące festiwalowiczów w ekstazę. Potrafi dołożyć do pieca i robi to perfekcyjnie! Od lat melduje się w czołówce rankingu DJ Mag TOP 100. 

Stworzył też wiele globalnych hitów, które z pewnością usłyszycie w Podczelu. Energii będzie aż nadto. Alok wystąpi w sobotę 23 lipca na #RedStage.

Bilety kupicie tylko na naszej stronie. 

SHIBA SAN

Francuski przedstawiciel szeroko pojętej muzyki house, który coraz śmielej pnie się w górę. W przeszłości związany z hip-hop’ową sceną, co z sukcesem wykorzystuje w klubowej odsłonie. Zróbcie hałas dla Shiba San, który dołącza do lineup’u Sunrise Festival!

Tworzy niezwykle kołyszące utwory, które nie pozwalają ustać w miejscu. Porusza się w klimatach chicago/deep/garage house, ale nie stroni od mocniejszych bitów z gatunku bass house. To założyciel prężnie działającej wytwórni Basement Leak, po której utwory sięgają najwięksi gracze na klubowym rynku.

Shiba San porwie Was do tańca pierwszego dnia naszych 18. urodzin, w piątek 22 lipca na #SilverStage.

Bilety kupicie tylko na naszej stronie.

ALESSO

Śmiało można nazwać go legendą sceny klubowej! Niekwestionowana gwiazda progresywnego house’u dołącza do lineup'u Sunrise Festival. Przywitajcie Alesso!
Od lat tworzy ikoniczne melodie, które nuci cały świat. Jego "Calling", "Years" czy "If I Lose Myself" stały się wręcz hymnami dla milionów osób. Szwed z powodzeniem łączy różne style, dając fanom wyjątkowe single i remiksy. Nie boi się też eksperymentować z gwiazdami pop'u, co zaowocowało na przykład radiowym przebojem z Katy Perry.

Ostatnio idzie w tech-house, co jeszcze bardziej nakręca głodnych wrażeń imprezowiczów. Alesso pokaże swoje różne oblicza w sobotę, 23 lipca na #RedStage. Nie zabraknie nowej muzyki i wielkiego szaleństwa. Musicie być z nami!

Bilety kupicie tylko na naszej stronie.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Sunrise Festival 2022. Znamy pierwszych artystów to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze