Sunrise Festival z nową datą! To nie koniec niespodzianek. Muzyczne plany już na te wakacje!

Pamiętacie swoją „osiemnastkę”? Bo te urodziny festiwalu Sunrise będą niezapomniane! Pomimo trudności związanych z pandemią koronawirusa organizatorzy nie złożyli broni, dokładając wszelkich starań, by Podczele znów zamieniło się w letnią stolicę najlepszej muzyki! Sunrise Festival powraca - i to w jakim stylu!

Sunrise Festival 2021 – nowa data

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Sunrise Festival (@sunrisefestivalpl)

18. urodziny – to brzmi dumnie! Nic więc dziwnego, że organizatorzy wydarzenia pod hasłem: Sunrise Festival chcą świętować swoją „osiemnastkę” w gronie najbliższej rodziny, czyli oczywiście niezawodnej publiczności! Nieproszonym gościem okazała się jednak pandemia, która postanowiła pokrzyżować nieco plany organizatorów. Stąd też impreza, która miała się odbyć w dniach: 23-25 lipca, została przełożona na przyszły rok.

(…) Obowiązujące ograniczenia dotyczące wydarzeń masowych skutecznie blokują organizację tak wielkiego wydarzenia, jakim jest nasz festiwal. Zrobiliśmy wszystko, co możliwe, ale nadal to za mało, dlatego jesteśmy zmuszeni przenieść nasze 18. urodziny na kolejny rok (…)

– czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia. Chociaż pandemia przyniosła na urodziny Sunrise niechciany prezent w postaci zmiany daty, to organizatorzy nie przestali działać! Postanowili bowiem osłodzić wszystkim trudny czas oczekiwania, szykując nie lada niespodziankę.

Sunrise Festival z dobrą informacją na wakacje!

Jak czytamy na stronie Sunrise Festivalu, nadchodzące lato nie upłynie wyłącznie na odliczaniu dni do przyszłorocznej imprezy urodzinowej.

(…) Głód spotkania z Wami jest jednak tak ogromny, że chcemy zorganizować osobne wydarzenie już w te wakacje – z limitem uczestników i w rygorze sanitarnym, który określą odpowiednie służby – byśmy mogli spotkać się w Podczelu. Informujemy, że złożyliśmy propozycję organizacji imprez w lipcu i czekamy na decyzje. Jeśli nasz plan się powiedzie, będzie to pierwszy, ale wielki krok ku normalności. Bilety na te wydarzenia będą w sprzedaży już niebawem. Szczegóły podamy wkrótce (..).

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że połączenie świetnej muzyki z letnim klimatem i wakacyjnym relaksem to bardzo dobra zapowiedź na przyszłość!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Sunrise Festival (@sunrisefestivalpl)

Sunrise Festival – bilety

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach: 21-24 lipca. Co ważne, wszystkie bilety zakupione na przełożone wydarzenie zachowują swoją ważność:

(…) Cały czas trwa sprzedaż wejściówek, które na bieżąco wysyłamy. Jeżeli chcecie nas wspomóc – to zapraszamy do zakupu biletów na 2022 rok. To pozwoli nam przygotować niezapomniany event, który na zawsze oddali czas pandemii. Musimy przecież nadrobić te miesiące izolacji, wyrzeczeń i przygnębienia. A lepszego miejsca niż Sunrise Festival nie znajdziecie

– przekonują organizatorzy. Na tę chwilę line-up imprezy to pilnie strzeżona tajemnica, ale już wiadomo, że uczestników czeka wiele niezapomnianych wydarzeń. Słowem – będzie się działo! Warto więc śledzić social media, a także odwiedzać stronę internetową imprezy, bo właśnie tam pojawią się szczegółowe informacje. To co, gotowi na muzyczną ucztę w blasku wschodzącego słońca?

Trasa koncertowa Tokio Hotel przeniesiona! Kiedy zespół wystąpi w Polsce? Już wszystko jasne!
W związku z globalną pandemią COVID-19 trasa Tokio Hotel zostaje przeniesiona na 2022 rok, a co za tym idzie, również i data polskiego koncertu grupy zostaje przełożona. Kiedy zespół zagra dla...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Sunrise Festival z nową datą! To nie koniec niespodzianek. Muzyczne plany już na te wakacje! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze