Sylwester Wardęga krytykuje Wersow na wakacjach: „Wykup logo, a potem odpoczywaj”

Sylwester Wardęga nie ma zamiaru odpuścić Wersow po tym, co zrobiła. Wciąż nie milknie afera dotycząca splagiatowania loga przez Weronikę Sowę. Gdy drama zaczęła delikatnie ucichać, influencerka wybrała się z ukochanym na wakacje. Nie przeszło to uwadze Wardęgi, który publicznie skrytykował youtuberkę.

Sylwester Wardęga oskarżył Wersow o plagiat

Jakiś czas temu Sylwester Wardęga opublikował materiał, w którym oskarżył Wersow o kradzież grafiki wykorzystywanej jako logo jej kanału. Kilka dni później Weronika Sowa odniosła się do oskarżeń, mówiąc, że nie miała pojęcia o konieczności zakupu licencji. Zagwarantowała jednak, że postara się porozumieć z francuskim artystą i wykupi licencję do splagiatowanej grafiki oraz zrekompensuje poniesione przez grafika straty. Czy tak się stało? Nie wiadomo. Wersow od dłuższego czasu nie komentuje sprawy.

Choć Weronika przestała mówić fanom o sprawie splagiatowanego loga, to wciąż robi to Sylwester Wardęga, który nagłośnił całą sprawę. Niedawno youtuber poinformował, że jest w stałym kontakcie z francuskim artystą, który prawdopodobnie szykuje pozew dla popularnej influencerki i będzie dochodził odszkodowania na drodze sądowej. Na potwierdzenie tego faktu Wardęga dołączył w swoim stories zdjęcie dowodów w tej sprawie, które zostały zabezpieczone notarialnie. Jeśli grafik pochodzący z Francji zdecyduje się pozwać Ekipę, to grupa youtuberów prowadzona przez Friza może mieć poważne kłopoty.

Sylwester Wardęga kontra Wersow. Nowe informacje w sprawie plagiatu loga. Szykuje się pozew?
Dalszy rozwój konfliktu pomiędzy Sylwestrem Wardęga a Weroniką Sową. Youtuber zarzucił Wersow jakiś czas temu plagiat grafiki francuskiego artysty. Teraz okazuje się, że sprawa nabiera coraz...

Wardęga krytykuje Wersow na wakacjach: "Wykup logo, a potem wypoczywaj"

Nadal nie wiadomo, jak dalej potoczy się sprawa plagiatu grafiki przez Wersow. Influencerka wciąż nie odpowiedziała na pytania fanów, czy zakupiła licencje do logotypu od francuskiego artysty. Gdy afera trochę ucichła, Weronika wyleciała na wakacje do Grecji, gdzie wspólnie wypoczywała w towarzystwie swojego chłopaka, Friza. To nie wszystko, bowiem Karol Wiśniewski poprosił ją na wakacjach o rękę, na co dziewczyna odpowiedziała „TAK”!

Greckie wakacje Weroniki Sowy nie umknęły uwadze Sylwestra Wardęgi, który wciąż liczy na to, że youtuberka przyzna się do kradzieży logotypu i zrekompensuje straty francuskiemu artyście. Wardęga postanowił w wymowny sposób skomentować najnowsze zdjęcie Wersow, w którym upomniał ją o sprawie plagiatu grafiki.

Z tego, co mi wiadomo, wciąż nie wykupiłaś licencji, a podobno wiesz, że źle zrobiłaś. Może zachowaj resztki godności i najpierw wykup logo, a dopiero potem odpoczywaj?

– pyta Wardęga.

Fani liczą na komentarz do sprawy

Wersow do tej pory nie odniosła się do krytyki ze strony youtubera. Co ciekawe, komentarza Wardęgi nie można już znaleźć na profilu Weroniki Sowy. Natomiast pod kilkoma postami influencerki znalazło się kilka komentarzy, z których wynika, że fani Ekipy wciąż czekają na wyjaśnienia youtuberki i liczą na szybkie wyjaśnienie sprawy.

Mija już kilka tygodni, a my nadal nic nie wiemy, co z francuskim artystą

Miło by było, jakbyś wypowiedziała się na temat z sytuacji z logiem

Co z francuskim artystą? Odpisał Ci?

– czytamy w komentarzach.

Weronika Sowa ma ponad 2,7 mln obserwujących na Instagramie. Jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek, a od kilku dni także narzeczoną Karola „Friza” Wiśniewskiego, założyciela Ekipy.

Wersow znów to zrobiła? Tym razem o plagiat oskarżyła ją gwiazda programu TTV: "Moja kolekcja była dla ciebie wielką inspiracją"
Wydaje się, że zła passa Wersow nie ma końca. Weronika Sowa po ostatnich skandalach i aferze ze skopiowaniem logo od francuskiego artysty znów dopuściła się plagiatu? Oskarżyła ją o to Izabela...

Oceń ten artykuł 30 23

Ogólna ocena Sylwester Wardęga krytykuje Wersow na wakacjach: „Wykup logo, a potem odpoczywaj” to: 56% / 100%, uzyskana z: 53 głosów.
Komentarze