Sylwia Bomba celebruje urodziny! „Kocham swoje życie”

2 grudnia Sylwia Bomba świętuje urodziny. Celebrytka opublikowała specjalny filmik, w którym pokazała radość z tym związaną. "Kocham swoje życie" - podpisała.

Sylwia Bomba – kariera w mediach

Sylwię Bombę poznaliśmy za sprawą „Gogglebox. Przed telewizorem”. Celebrytka zyskała tam sporą popularność – w tym momencie na Instagramie obserwuje ją prawie 900 tysięcy Internautów. Kariera Bomby nabierała rozpędu i kobieta pojawiła się nawet w 12. edycji „Tańca z gwiazdami”. Sylwia tworzyła duet z Jackiem Jesche, a w ogólnej klasyfikacji para zajęła 4. miejsce. Jakiś czas temu gwiazda pojawiła się na imprezie w towarzystwie nowego partnera. Wybrankiem kobiety został 37-letni Grzegorz Collins.


Dobry wieczór! To my: gruba i łysy, stara mamuśka i młodociany synek. Czy wyglądamy dollarsowo? Wiemy, że to największy coming out tego roku – udźwigniemy ciężar show-biznesu, tylko czy show-biznes jest gotowy na taki bombowo-collinsowy zestaw?

– poinformowała w mediach społecznościowych.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Sylwia Bomba – urodziny

Dzisiaj wyjątkowy dzień! To właśnie w drugiego grudnia celebrytka obchodzi urodziny. Kobieta przygotowała specjalny materiał, który opublikowała na Instagramie. Zadowolona tańczy na ulicy, a w ręce trzyma kieliszek. W opisie wyjaśniła, że jest bardzo szczęśliwa i w wieku 37 lat kocha swoje życie.

37 urodziny! Wiem, że teraz jest moda aby narzekać na swój wiek, ale ja w swoje 37 urodziny czuję się dokładnie tak jak na filmie wyżej: kocham swoje życie, dobrych ludzi i wysyłam pozytywna energię do świata. Dziękuję za wszystkie wspaniałości których doświadczyłam w swoim 37 letnim życiu.
P.S do filmu została użyta woda gazowana z malinkami

Sylwii życzymy wszystkiego najlepszego!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Oceń ten artykuł 0 0