Sylwia Bomba i Grzegorz Collins opublikowali odważne kadry. Oboje półnadzy [FOTO]

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins wspólnie wzięli udział w artystycznej sesji zdjęciowej i efektami, którymi są odważne kadry, pochwalili się na Instagramie. Nie wszyscy internauci są zachwyceni.

fot. East News
fot. East News

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins półnago

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins chętnie dzielą się wspólnymi chwilami na Instagramie. Teraz jednak zaskoczyli fanów i pokazali efekty artystycznej sesji zdjęciowej. Czarno-białe kadry trafiły do mediów społecznościowych i wywołały dyskusję.

Collins pozował bez koszulki. Górnej części garderoby nie miała też Sylwia, która na zdjęciach zakrywała swój biust. Tak celebrytka opisała post:

Nigdy przy nikim tyle się nie śmiałam. Jesteśmy tacy różni, a tacy podobni

Fotografie zakochanych wywołały lawinę komentarzy. Część z nich była pozytywna:

Zdjęcia piękne
Cudni jesteście
Wszystkie są super

Zdarzyły się jednak i te negatywne. Niektórzy uważają, że takie zdjęcia są zbyt intymne, by pokazywać je w sieci:

Czy wstawianie takich prywatnych zdjęć jest ok?
Co to ma być? Żenada roku
Uważam, że to zdjęcia dla was, a nie dla nas

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins

W październiku ubiegłego roku Sylwia Bomba i Grzegorz Collins oficjalnie ogłosili, że są w związku. Gorące uczucie celebrytki z "Gogglebox. Przed telewizorem" i prezentera TVN spotkało się z aprobatą fanów, którzy od tamtej pory śledzą poczynania zakochanych. Ci często pokazują w mediach społecznościowych kadry z podróży, ale i zwykłej codzienności. Kobieta regularnie ma jednak do czynienia z hejterami. Nie boi się odpowiadać na komentarze i ripostować złośliwców.

"Gruba jesteś". Sylwia Bomba i Grzegorz Collins odpowiadają na atak internautki
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins bawią się wspólnie na wakacjach. W mediach społecznościowych jedna z internautek napisała obraźliwy komentarz. Doczekała się odpowiedzi.

Oceń ten artykuł 1 3

Ogólna ocena Sylwia Bomba i Grzegorz Collins opublikowali odważne kadry. Oboje półnadzy [FOTO] to: 25% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.