Sylwia Bomba i Grzegorz Gollins razem o oświadczynach i ślubie. Wszystko jasne [FOTO]

Media obiegły ostatnio wieści o domniemanych ślubnych planach Sylwii Bomby. Wszystko nie umknęło uwadze samej zainteresowanej. Wspólnie z Grzegorzem Collinsem nagrała film, w którym razem poruszają temat oświadczyn i ślubu!

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins są razem

Sylwia Bomba ma za sobą trudne przeżycia. W ubiegłym roku gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem” musiała pożegnać byłego partnera, z którym doczekała się córeczki – już prawie 5-letniej dziś Antoniny. Jacek Ochman, dawny prezes Znicza Pruszków, zmarł przedwcześnie 26 lipca 2022 roku.

Jakiś czas temu w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia, jakoby Bomba zdecydowała się wejść w nową relację. W końcu celebrytka potwierdziła wieści, pojawiając się na Wieczorze Charytatywnym Gwiazd Dobroczynności w towarzystwie Grzegorza Collinsa. Z przedsiębiorcą i prezenterem znanym z programów TVN poznała się na planie show „Nasi w mundurach”. Kiedy po raz pierwszy pokazali się razem na Instagramie, emocje sięgnęły zenitu.

To my: gruba i łysy, stara mamuśka i młodociany synek. Czy wyglądamy dollarsowo? Wiemy, że to największy coming out tego roku – udźwigniemy ciężar show-biznesu, tylko czy show-biznes jest gotowy na taki bombowo-collinsowy zestaw?

– napisali wspólnie.

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins wezmą ślub?

Jakby tego było mało, teraz portale zaczęły rozpisywać się o ewentualnym ślubie wspomnianej pary. Wszystko przez komentarz, jaki Bomba zamieściła w swoich social mediach w odpowiedzi na pytanie dotyczące ślubnych planów.

Nie planuję niczego, ale chciałabym być żoną. Sądzę, że byłabym super żonką

– wyznała.

Świadomi medialnego poruszenia wywołanego tymi słowami Sylwia i Grzegorz postanowili we dwoje odnieść się do tematu zaślubin. Zakochani nagrali razem film, w którym w żartobliwym tonie skomentowali ostatnie publikacje na swój temat.

Napisali, że bierzemy ślub

– zaczęła Bomba, na co zaraz odpowiedział jej partner.

Naprawdę? No to bierzemy, co mamy zrobić! Bardzo wam dziękujemy za oświadczyny, przyjmujemy je

– ogłosił roześmiany Collins.

fot. Instagram/@sylwiabomba

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Sylwia Bomba i Grzegorz Gollins razem o oświadczynach i ślubie. Wszystko jasne [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.