Sylwia Bomba na zdjęciach z córką i mamą. Internauci w szoku: "Trzy krople wody" [FOTO]

Sylwia Bomba podzieliła się na Instagramie rodzinnymi zdjęciami. Celebrytka pozowała przed obiektywem wraz z córką i mamą. " Same kopiuj-wklej! Trzy krople wody" - komentują obserwatorzy.

Wszystkie mamy mają dziś mnóstwo powodów do radości!

To ich dzień! 26 maja w Polsce obchodzimy Dzień Matki. W tym wyjątkowym dniu mamy obdarowywane są drobnymi upominkami. Prezenty wręczamy po to, aby symbolicznie pokazać im, jak bardzo są dla nas ważne. Podczas tego wyjątkowego święta media społecznościowe gwiazd wypełniają się rodzinnymi kadrami. Na instagramowym profilu Sylwii Bomby pojawiło się kilka migawek, na których możemy zobaczyć "trzy pokolenia": córkę, mamę oraz babcię.

Sylwia Bomba pokazała mamę

Celebrytka zapozowała wraz z córką i mamą przed obiektywem aparatu. Efektami sesji podzieliła się na Instagramie. Uczestniczka "Goggleboxa" dodała uroczy opis do rodzinnych ujęć:

Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednej! "Bombowa jest ta moja mama!". Ja tak myślę o swojej mamie i mam nadzieję, że kiedyś Tosia powie tak o swojej. Z okazji wyjątkowego święta dla wszystkich mam najpiękniejsze życzenia: bądźcie zawsze szczęśliwe, bezpieczne i zaopiekowane, aby Wasza najważniejsza w życiu rola: bycie mamą, dawała Wam ogrom radości :)

Na reakcję ze strony internautów nie trzeba było czekać długo. Pod publikacją 36-latki aż zaroiło się od miłych komentarzy.

Same kopiuj-wklej! Trzy krople wody

Śliczne zdjęcia! Zazdroszczę takiej relacji z mamą

Chyba jedne z piękniejszych zdjęć u ciebie na profilu

– czytamy we wpisach użytkowników sieci.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne kadry.

Sylwia Bomba w "Goggleboxie"

Influencerka od wielu lat występuje w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". To właśnie dzięki udziałowi w show zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność i zainteresowanie internautów. Obecnie jej wirtualną galerię obserwuje ponad 800 tysięcy osób. Sylwia przez długi czas pojawiała się w "Goggleboxie" z Ewą Mrozowską. Od pewnego czasu komentuje wydarzenia telewizyjne z tiktokerką, Lili Antoniak.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Sylwia Bomba na zdjęciach z córką i mamą. Internauci w szoku: "Trzy krople wody" [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.