Sylwia Bomba pokazała "ciążowy brzuch". "Jak obstawiacie, chłopczyk czy dziewczynka?" [FOTO]

Sylwia Bomba podczas niedawnego wyjścia na salony podkreśliła sylwetkę obcisłą kreacją. Niektórzy zwrócili uwagę na jej brzuch i zaczęli dopytywać o ciążę. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zabrała głos. Odpowiedziała, publikując wymowne zdjęcia.

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins są razem

W drugiej połowie października Sylwia Bomba i Grzegorz Collins potwierdzili, że są razem. Gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem” i znany z produkcji TVN prezenter i przedsiębiorca od razu stali się jedną z najgorętszych par w rodzimym show-biznesie. Jakby tego było mało, po zaledwie miesiącu od ogłoszenia przez nich związku w mediach zaczęły krążyć plotki o ślubie. Zakochani odnieśli się do sensacyjnych wieści w charakterystyczny dla siebie sposób – z dużym poczuciem humoru.

Napisali, że bierzemy ślub

– zwróciła się Bomba do swojego partnera na InstaStories.

Naprawdę? No to bierzemy, co mamy zrobić! Bardzo wam dziękujemy za oświadczyny, przyjmujemy je

– zadeklarował w odpowiedzi roześmiany Grzegorz.

Sylwia Bomba komentuje plotki o ciąży

Bomba i Collins ostatnio po raz kolejny zjawili się razem na salonach. Tym razem wybrali się do Garnizonu Sztuki na premierę przedstawienia „Klub Niepokornych”. Do teatru przyszli ubrani od stóp do głów w czerń. Sylwia podkreśliła sylwetkę obcisłą sukienką. Na zdjęciach z imprezy uwagę niektórych przykuł jej brzuch. Zaczęły pojawiać się pytania o ciążę. Mama małej Tosi szybko na nie zareagowała.

Jak obstawiacie? Chłopczyk czy dziewczynka, czy burger?

– zażartowała w jednej z relacji zamieszczonych na Instagramie, by za chwilę rozwiać wszelkie wątpliwości.

Gwiazda komentatorskiego show stacji TTV postanowiła opublikować w sieci nagranie z siłowni, by wyjaśnić temat „ciążowego brzucha”. Na filmie dokumentującym jej trening trudno się go dopatrzeć.

Tymczasem ja i mój ciążowy brzuchol. Cieszę się, że wiele osób jest świadomych, że czasem sukienka lub światło mogą po prostu coś przekłamać. A nieświadomym życzę więcej luzu

– skwitowała.

Wystarczy inna perspektywa

– dodała, porównując dwa ujęcia ze wspomnianej premiery.

Sylwia Bomba pokazała "ciążowy brzuch". "Jak obstawiacie, chłopczyk czy dziewczynka?" [FOTO]

Sylwia Bomba pokazała "ciążowy brzuch". "Jak obstawiacie, chłopczyk czy dziewczynka?" [FOTO]

fot. Instagram/@sylwiabomba

Oceń ten artykuł 8 26

Ogólna ocena Sylwia Bomba pokazała "ciążowy brzuch". "Jak obstawiacie, chłopczyk czy dziewczynka?" [FOTO] to: 23% / 100%, uzyskana z: 34 głosów.