Sylwia Bomba pokazała zdjęcie z partnerem. "Spokój. Wsparcie. Szczęście" [FOTO]

Sylwia Bomba pokazała partnera. Gwiazda "Goggleboxa" opublikowała zdjęcie, na którym można zobaczyć jej wybranka. 36-latka opisała kadr trzema słowami.

Sylwia Bomba – kariera

Sylwia Bomba to jedna z kilku gwiazd, które zbudowały karierę dzięki udziałowi w programie TTV pt. "Gogglebox. Przed telewizorem". 36-latka przez wiele lat tworzyła ekranowy duet z Ewą Mrozowską. Po kilku latach bohaterki show zdecydowały się jednak na zmiany. Bomba od pewnego czasu występuje w "Goggleboxie" z Lili Antoniak, zaś Mrozowska zasiada przed telewizorem ze swoim mężem, Piotrem Kozłowskim. Obie odniosły się też do plotek o rzekomej kłótni, która miała zaważyć na zakończeniu ich współpracy:

Nie pokłóciłyśmy się

– odpowiedziała krótko Sylwia.

Nie każda zmiana musi być zła [...]

– dodała Ewa.

Sylwia Bomba pokazała partnera

Uczestniczka "Goggleboxa" jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie zaobserwowało już ponad 800 tys. osób. Choć Bomba chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami ze swoją córeczką Antoniną, to oszczędnie wypowiada się na temat życia uczuciowego. Teraz zrobiła jednak wyjątek i pokazała zdjęcie z partnerem, który czule całuje ją w czoło. Fotografię zamieszczoną w instagramowej relacji opisała trzema słowami:

Spokój. Wsparcie. Szczęście

– czytamy w podpisie.

fot. Instagram/@sylwiabomba

Sylwia Bomba – kim jest jej partner?

Sylwia Bomba dba o anonimowość swojego obecnego partnera i nie podzieliła się dotychczas żadnymi szczegółami na temat związku. Dlatego nie wiadomo, kim jest jej wybranek i czym obecnie się zajmuje. Przypomnijmy, że bohaterka "Goggleboxa" nie ma ostatnio łatwego czasu. Pod koniec lipca zmarł były partner gwiazdy i ojciec jej córki, Jacek Ochman. 51-latek został pochowany w środę, 10 sierpnia 2022 roku, w podwarszawskich Markach.

Jacek Ochman nie żyje. Sylwia Bomba "ostatni raz" zabrała głos. To napisała swoim fanom
Pod koniec lipca zmarł Jacek Ochman, wieloletni prezes klubu Znicz Pruszków oraz były partner Sylwii Bomby i ojciec jej córki. Celebrytka potwierdziła druzgocące wieści w opublikowanym niedługo...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze