Sylwia Bomba prezentuje odmienioną sylwetkę w kusym bikini. Fani dopytują o liposukcję [FOTO]

Sylwia Bomba zaprezentowała odmienioną sylwetkę w bikini i sprowadziła na siebie lawinę komentarzy. Fani, nie dowierzając własnym oczom, zaczęli dopytywać, czy metamorfoza gwiazdy nie jest aby zasługą liposukcji. 36-latka odpowiedziała wprost.

Sylwia Bomba – metamorfoza

Sylwia Bomba zyskała rozpoznawalność dzięki programowi „Gogglebox. Przed telewizorem”. 36-letnia obecnie fotografka wiedziała, jak wykorzystać swoje pięć minut i dzięki swojej aktywności w sieci stała się pełnoprawną influencerką. Obecnie to, czym mama małej Tosi dzieli się na Instagramie, bacznie obserwuje ponad 800 tysięcy osób.

Bomba ma za sobą ogromną metamorfozę i dziś nie przypomina już siebie z początków „Gogglebox”. 36-latka jakiś czas temu spektakularnie schudła – i nie poprzestała na tym, bo wciąż pracuje nad swoim ciałem, intensywnie trenując. Podczas urlopu w Turcji, na który wybrała się ze swoją córeczką, Sylwia w bikini zaprezentowała efekty wielomiesięcznych ćwiczeń. Na komentarze nie trzeba było długo czekać.

Chyba forma życia? Mega!

– została skomplementowana przez jedną z obserwujących ją osób.

Taaaak! Pierwszy raz chodzę z taką dumą po plaży

– przyznała celebrytka.

Sylwia Bomba prezentuje figurę w bikini

Zdjęcia Sylwii Bomby w kusym bikini wywołały ogromne poruszenie. Efekty metamorfozy gwiazdy okazały się na tyle spektakularne, że niektórzy zaczęli powątpiewać, że 36-latka osiągnęła figurę niczym u Kim Kardashian jedynie treningami. Podczas Q&A na Instagramie fotografka postawiła sprawę jasno.

Wrzuciłam ostatnio zdjęcie i kilka pań napisało z całkowita pewnością, że tak wygląda brzuch po liposukcji. My z moim trenerem traktujemy to jako komplement! Rekonwalescencja po liposukcji jest raczej długa i nie sposób byłoby ukryć takiego zabiegu, bo ja od kilku lat jestem tutaj codziennie (poza dwoma tygodniami, gdy zmarł tata Antosi). Pewność, z jaką mądre panie wiedzą lepiej, jest dość zabawna. Taki brzuch można uzyskać dietą i ćwiczeniami pod okiem najlepszego trenera

– napisała.

fot. Instagram@sylwiabomba

Oceń ten artykuł 7 6

Ogólna ocena Sylwia Bomba prezentuje odmienioną sylwetkę w kusym bikini. Fani dopytują o liposukcję [FOTO] to: 53% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.