Sylwia Bomba zachwyca, pozując w stroju kąpielowym. Tak wypoczywa z ukochanym

Sylwia Bomba i jej partner - Grzegorz Collins - wybrali się w Bieszczady. Fotografiami z wyjazdu chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Uczestniczka programu: "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała m.in. kadr, na którym zaprezentowała się w stroju kąpielowym.

Sylwia Bomba w stroju kąpielowym

Sylwia Bomba rozpoznawalność w świecie show-biznesu uzyskała dzięki programowi: „Gogglebox. Przed telewizorem”. Przez długi czas celebrytka występowała tam u boku swojej przyjaciółki: Ewy Mrozowskiej. Z czasem – ku wielkiemu zaskoczeniu widzów – panie zostały rozdzielone, a Sylwia komentowała programy telewizyjne z Lili Antoniak.

Sylwia Bomba prywatnie to przede wszystkim szczęśliwa mama. W 2018 roku uczestniczka show powitała na świecie córkę: Antoninę. Ojcem dziecka był – zmarły w lipcu zeszłego roku – Jacek Ochman. Obecnie Sylwia Bomba jest w związku: jej serce skradł Grzegorz Collins. Para zadebiutowała „na ściance” kilka miesięcy temu, wzbudzając zachwyt internautów.

Bomba i Collins dbają o rozwój ich relacji, stawiając na aktywny wypoczynek. W styczniu wybrali się w Bieszczady, by tam zarówno podziwiać uroki zimy, jak i skorzystać z czekających na nich atrakcji. Nie zabrakło również spontanicznej sesji fotograficznej, a efektem celebrytka pochwaliła się w sieci. Na najnowszym kadrze widać partnerkę przedsiębiorcy, która miała na sobie dwuczęściowy strój kąpielowy.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Sylwia Bomba na Instagramie

Sylwia Bomba zaprezentowała się przed migawką aparatu, pozując na brzegu basenu z dość niecodziennym widokiem. Uwagę zwraca zarówno iście zimowe tło, jak i sama bohaterka ujęcia. Jak na taki kadr opublikowany przez gwiazdę „Goggleboxa” zareagowali internauci?

Wow, pięknie, Sylwia!

Bombowo!

Co za petarda.

Widać efekty Twojej ciężkiej pracy, mega figura. Gratuluję wytrwałości. I klimatycznie tam rzeczywiście, piękne widoki za Tobą – pisali.

A jakie są wasze ulubione miejsca na zimowy wypoczynek?

Sylwia Bomba zabrała rodzinę na sesję zdjęciową. Internauci wzruszeni: "Rozczula na maksa"
Sylwia Bomba jest szczęśliwie zakochana. Ostatnio wraz z partnerem i córką wybrała się na sesję zdjęciową w świątecznym klimacie. Efekty pokazała fanom na Instagramie, a ci zasypali kobietę miłymi słowami.

Oceń ten artykuł 0 0