Sylwia Bomba zaskakuje! Zapozowała w zmysłowej stylizacji

Sylwia Bomba znów jest w centrum uwagi swoich followersów. Ostatnio influencerka zdecydowała się opublikować na swoim Instagramie serię zmysłowych fotografii, które szybko przyciągnęły uwagę jej fanów.

fot. East News
fot. East News

Sylwia Bomba odsłania ciało na Instagramie

Wczoraj w mediach społecznościowych Sylwii pojawiło się kilka zmysłowych kadrów z sesji zdjęciowej. Influencerka zapozowała w samej bieliźnie i płaszczu. Do posta dodała opis:


zrobiłam sobie takie zdjęcia… „zbyt odważne” pomyślałam, ale wtedy mój partner stwierdził, ze „szkoda ich do szuflady” więc wrzucam. Jaką kobietę widzicie na zdjęciach?
Dla Was zbyt odważne czy wręcz przeciwnie?

Fani wspierają Sylwię Bombę

Obserwujący ruszyli z odpowiedzią na pytanie influencerki zawarte w poście. Pod fotografiami pojawiło się wiele miłych komentarzy:


Piękna, kobieca i pewną siebie :) takich zdjęć się nie chowa :) takimi zdjęciami trzeba się chwalić i cieszyć :) Bo ta babeczka na tych zdjęciach wykonała kawał ciężkiej pracy i na to zasługuje
Pierwsze skojarzenie to Julia Roberts w Pretty Woman. Mega sesja i niezwykle zmysłowa,wszystko nienaganne i elegancko zaprezentowane
Piękne, zmysłowe, wbrew pozorom subtelne, niby coś pokazują, a w rzeczywistości nie widać wiele

Sylwia Bomba – Instagram

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki komentowaniu popularnych produkcji w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". 36-latka szybko zyskała popularność na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją 907 tysięcy osób. Influencerka ma 5-letnią córkę Antoninę. Jest w związku z Grzegorzem Collinsem, którego poznała na planie programu "Nasi w mundurach". 

Sylwia Bomba pokazała "kratę" na brzuchu! Celebrytka zaskakuje!
Sylwia Bomba, znana widzom z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", pochwaliła się ostatnio imponującymi efektami swojej transformacji. Jak udało jej się osiągnąć taką formę?

Oceń ten artykuł 0 0