Sylwia Gliwa podgrzewa atmosferę w skąpym stroju kąpielowym. Co za zdjęcia [FOTO]

Sylwia Gliwa podzieliła się w sieci zdjęciami, do których zapozowała w odważnym stroju kąpielowym z przepastnym dekoltem. Kostium podkreślił fenomenalną figurę gwiazdy.

Sylwia Gliwa jest gwiazdą „Na Wspólnej”

Sylwii Gliwie największą rozpoznawalność przyniosła rola w serialu „Na Wspólnej”, w którym od 2003 roku, a zatem już od 20 lat, wciela się w postać Moniki Zięby. Fani mogą oglądać ją również w teatrze – na deskach warszawskich Kamienicy oraz Komedii. Chwile wolne od zawodowych obowiązków 45-letnia obecnie aktorka lubi spędzać na łonie natury.

Sylwia Gliwa w kostiumie kąpielowym

Gwiazda serialu „Na Wspólnej” wybrała się ostatnio na Kaszuby. Ponieważ pogoda dopisywała, Gliwa postanowiła to wykorzystać i powygrzewać się w stroju kąpielowym. 45-latka postawiła na odważny model z głębokim dekoltem. Publikując na Instagramie pełne słońca kadry, napisała:

To coś na kształt preludium do wakacyjnego bluesa

Pod kolejną fotografią wymieniła zaś rzeczy, które wystarczą jej do osiągnięcia pełni szczęścia.

Przedsmak wakacji, rower, joga, pływanie w jeziorze, spacer leśną drogą, rodzina, przyjaciółka, czas z synem. Ptaki śpiewają słońce świeci, powietrze pachnie. Czego chcieć więcej – stwierdziła.

Obserwatorzy, których aktorka zgromadziła już 35 tysięcy, nie przeszli obok udostępnionych przez nią kadrów obojętnie. Wakacyjne ujęcia sprowadziły na gwiazdę lawinę komplementów i ponownie rozgrzały Instagrama do czerwoności. Już w ubiegłym roku, kiedy w okresie wakacyjnym Gliwa wrzucała podobne posty, każdy z nich rozpalał internet do czerwoności. Nie inaczej było tym razem.

Sylwia Gliwa eksponuje wdzięki na łódce. "Po raz kolejny topless". Aktorka znowu podgrzewa atmosferę [FOTO]
Sylwia Gliwa niedawno rozgrzewała internet, pozując z nagim biustem na łódce. Teraz gwiazda "Na Wspólnej" wrzuciła do sieci kolejny wakacyjny kadr. "Po raz kolejny topless" - napisała pod spodem. Zdjęcie zrobiło furorę.

Oceń ten artykuł 15 37

Ogólna ocena Sylwia Gliwa podgrzewa atmosferę w skąpym stroju kąpielowym. Co za zdjęcia [FOTO] to: 28% / 100%, uzyskana z: 52 głosów.