Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pozują z dziećmi. Fani w szoku: "To już trzecie? Ja się pogubiłem"

Sylwia Przybysz i JDabrowsky pokazali nowy kadr z dziećmi. Internauci zwrócili uwagę na jedną z pociech, która wcześniej nie pojawiała się na zdjęciach. "To już trzecie?" - pytają w komentarzach.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski szczęśliwymi rodzicami

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski tworzą jedną z najbardziej lubianych par wśród internetowych gwiazd. Influencerzy są także dumnymi rodzicami dwóch pięknych córek. W styczniu 2020 roku youtuberzy powitali na świecie Polę, a w marcu ubiegłego roku urodziła się Nela. Kilka miesięcy temu ogłosili podczas programu śniadaniowego, że zamierzają się pobrać. Niedawno Sylwia zaczęła wybierać nawet suknię ślubną, którą projektuje dla niej Viola Piekut. Zgodnie z ostatnimi deklaracjami, ślub powinien odbyć się w tym roku!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na zdjęciu z dziećmi. Fani pytają o trzecie dziecko

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski często zamieszczają w mediach społecznościowych urocze kadry ze swoimi pociechami. Teraz dodali na Instagrama kolejną uroczą migawkę. Na najnowszym zdjęciu Sylwia trzyma w rękach Nelę, a Janek... malutką Zosię!

Z najmłodszymi w rodzince - Nela i Zosia. Słodziutkie bobasy na koniec dnia - jeśli parzycie herbatę, to już nie musicie słodzić

– napisali pod zdjęciem youtuberzy.

W komentarzach natychmiast pojawiły się pytania od fanów o trzecie dziecko:

Nie no, to już trzecie? Ja już się pogubiłem!

Zosia to ich dziecko?

– czytamy w komentarzach.

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Zosia rzeczywiście należy do rodziny, ale jest... kuzynką dzieci Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego! To córka siostry Sylwii, Olgi Przybysz. Mała pociecha przyszła na świat 24 października 2021 roku! Na Instagramie można znaleźć mnóstwo zdjęć uśmiechniętej mamy i jej pociechy!

Sylwia Przybysz przygotowuje się do ślubu! "Aż się gorąco zrobiło!" [FOTO]
Sylwia Przybysz szykuje się do ślubu z Janem Dąbrowskim, znanym w Internecie jako JDabrowsky. Znana influencerka często odwiedza Violę Piekut, która pomaga jej w przygotowaniach do ceremonii ślubnej. Youtuberka...

Oceń ten artykuł 3 3

Ogólna ocena Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pozują z dziećmi. Fani w szoku: "To już trzecie? Ja się pogubiłem" to: 50% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.
Komentarze