Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są już po ślubie! "Zapamiętamy ten dzień do końca życia" [FOTO]

Sylwia Przybysz i JDabrowsky są już małżeństwem! Para wzięła ślub w miniony weekend, czym pochwaliła się na Instagramie. "To było nasze wymarzone wesele" - piszą nowożeńcy.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – związek

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski poznali się kilka lat temu i od tego czasu tworzą jedną z najgorętszych par wśród gwiazd Internetu. Zakochani w sobie youtuberzy są dumnymi rodzicami dwóch przeuroczych córek: w styczniu 2020 roku na świat przyszła Pola, a rok później urodziła się Nela. Mimo młodego wieku i internetowych karier oboje bardzo odpowiedzialnie podchodzą do rodzicielskich obowiązków i planowania wspólnego życia. Konto Sylwii na Instagramie obserwuje ponad 1,9 mln osób, zaś profil Janka śledzi przeszło 2,1 mln obserwatorów.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – ślub

Ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego był jednym z najgłośniej zapowiadanych wydarzeń w świecie polskiego show-biznesu. Kilka miesięcy temu para ujawniła w "Dzień dobry TVN", że zamierza się pobrać. Sylwia i Janek podzielili się wtedy pierwszymi szczegółami ceremonii. Influencerzy zdradzili, że wesele odbędzie się w stylu góralskim, zaś suknię ślubną dla Sylwii zaprojektuje Viola Piekut.

Jaśka rodzina to górale, więc bardzo nam na tym zależało […]. Podoba mi się klimat góralski. Byłam na kilku takich weselach w Jasia rodzinie i jest to coś niesamowitego, coś, co chciałbym pokazać mojej rodzinie

– mówiła youtuberka ponad rok temu w programie śniadaniowym.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub!

Teraz wiemy, że wszystko poszło zgodnie z ich planem! Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski w sobotę, 25 czerwca 2022 roku, stanęli na ślubnym kobiercu i złożyli przysięgę małżeńską. Ceremonia odbyła się w niewielkiej miejscowości pod Nowym Sączem. Sylwia w trakcie najpiękniejszego dnia w swoim życiu była ubrana w piękną suknię ślubną, a Janek wybrał elegancki smoking.

Mamy to! Brak słów! To było nasze wymarzone wesele! Wspaniali goście! Najlepsza sala! Na dniach wstawimy Wam kilka zdjęć i filmików z tego pięknego dnia! Było tak bardzo po naszemu! Rodzinnie i tradycyjnie! Dziękujemy wszystkim gościom za obecność! Dzięki Wam zapamiętamy ten dzień do końca życia

– przekazali nowożeńcy w mediach społecznościowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia!

Sylwia Bomba w wyjątkowym towarzystwie. "Wypiliście już kawkę ze swoją drugą połówką?"
Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała serię dwóch uroczych kadrów. Na zdjęciach nie jest sama! Fotografie przyciągają wzrok. Kto towarzyszy celebrytce na wyjeździe? "Cóż...

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są już po ślubie! "Zapamiętamy ten dzień do końca życia" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze