Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wyjawili płeć drugiego dziecka! Planują liczne potomstwo? [WIDEO]

Jakiej płci będzie kolejne dziecko Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego? Już wszystko jasne! Para zdradziła bowiem w sieci, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki, wykorzystując przy tym… babeczki! W pewnym momencie ukochany Sylwii wspomniał także o kolejnych pociechach.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wyjawili płeć dziecka

Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży – taka informacja pojawiła się w sieci w pod koniec zeszłego roku, a ogłosili ją sami szczęśliwi rodzice. Teraz 22-latka i jej o dwa lata starszy partner postanowili zdradzić nieco więcej szczegółów na ten temat, zdradzając płeć maleństwa. W specjalnie przygotowanym filmiku, który trafił na oficjalny kanał Sylwii na YouTube, para wyjawiła więc płeć ich następnej pociechy, a zrobiła to w dość nietypowy sposób.

(…) Zrobimy babeczki, wypełnimy je masą niebieską lub różową i zrobimy dla Was test na żywo (…)

– można usłyszeć na początku nagrania. Youtuberzy rzeczywiście przygotowali wspomniane słodkie przekąski, dbając o to, by etap wypełniania ich odpowiednim nadzieniem odbył się już poza kamerą. W finale Dąbrowski i Przybysz skosztowali z babeczek z… różowym wypełnieniem!

Jest to masa różowa... więc jest to dziewczynka

– zakomunikował szczęśliwy Jan.

„To kolejna wspaniała dziewczynka”

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są już rodzicami małej Poli, która przyszła na świat w styczniu zeszłego roku. Teraz wszystko wskazuje na to, że ich córeczka doczeka się młodszej siostry! Po ogłoszeniu radosnej nowiny ukochany Przybysz zajął się demontażem znajdującego się za nimi niebieskiego napisu: „Boy” i pokusił się o słowo komentarza:

(…) Wybacz, chłopaku. Ten balon zachowamy sobie na kiedy indziej, na przyszłe ciąże. Być może kiedyś się uda, za trzecim, czwartym, piątym czy szóstym razem. Chyba że Sysia w końcu powie „stop”.

Dąbrowski zaznaczył także, iż bardzo cieszy się z informacji, że to właśnie kolejna córka niebawem dołączy do ich rodziny.

To kolejna wspaniała dziewczynka.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Sylwia Przybysz pokazała nowe zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Fani zachwyceni: "Przepięknie wyglądasz"
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski oczekują narodzin swojego drugiego dziecka. Na profil ciężarnej wokalistki trafiła właśnie nowa fotografia, na której 22-latka zaprezentowała swój sporych...

Oceń ten artykuł 3 1

Ogólna ocena Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wyjawili płeć drugiego dziecka! Planują liczne potomstwo? [WIDEO] to: 75% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze