Sylwia Przybysz odsłania pośladki. Kadr w skąpym stroju robi furorę w sieci [FOTO]

Sylwia Przybysz-Dąbrowska podzieliła się nowym kadrem z wakacji. 23-latka pozuje na nim w skąpym stroju kąpielowym i odważnie eksponuje wdzięki. "Pięknie wyglądasz!" - piszą fani.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od kilku lat tworzą jeden z najtrwalszych związków wśród gwiazd młodego pokolenia. Zakochani w sobie influencerzy są dumnymi rodzicami dwóch przeuroczych córek: w 2020 roku na świat przyszła Pola, a rok później urodziła się Nela. Niedawno para postanowiła sformalizować swój związek i stanęła na ślubnym kobiercu. 25 czerwca 2022 roku youtuberzy powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w niewielkiej miejscowości pod Nowym Sączem.

Sylwia Przybysz w mediach społecznościowych

Sylwia Przybysz-Dąbrowska aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Wirtualna galeria zdjęć 23-latki zgromadziła dotychczas prawie dwa miliony obserwatorów. Sporym zainteresowaniem cieszy się również jej kanał w serwisie YouTube, który do tej pory przyciągnął uwagę ponad 600 tys. internautów. Jeszcze kilka lat temu Sylwia była znana za sprawą muzyki. Ostatnio po długiej przerwie wróciła do tworzenia piosenek i kilka dni temu wypuściła nowy singiel – "W pętli".

Sylwia Przybysz odsłania wdzięki

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spędzają miesiąc miodowy na zwiedzaniu świata. Jednym z punktów ich podróży poślubnej stała się słoneczna Grecja. To właśnie stamtąd 23-latka postanowiła przesłać swoim fanom gorącą pocztówkę. Influencerka na nowej fotografii pozuje w skąpym stroju kąpielowym. Uwagę obserwatorów przykuły odsłonięte pośladki i figura, którą youtuberka może pochwalić się po dwóch ciążach. W komentarzach pod wpisem aż zaroiło się od komplementów:

Ale śliczna! Petarda

Pięknie wyglądasz!

Wspaniale

Cudowna

Najpiękniejsza

– piszą zachwyceni internauci.

Supermodelka eksponuje umięśniony brzuch. 37-latka nie pozostawiła wiele wyobraźni [FOTO]
Izabel Goulart doskonale wie, jak rozpalić zmysły obserwatorów. 37-letnia supermodelka wyprężyła ciało przed obiektywem aparatu. Fani nie kryją swojego zachwytu: "Bogini" - piszą w komentarzach.

Oceń ten artykuł 3 1

Ogólna ocena Sylwia Przybysz odsłania pośladki. Kadr w skąpym stroju robi furorę w sieci [FOTO] to: 75% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze