Synowie Britney Spears na zdjęciach z imprezy. Są nie do poznania! Jak wyglądają dzieci gwiazdy?

Synowie Britney Spears i Kevina Federline`a niedługo będą dorośli. Do tej pory bardzo dbali o swoją prywatność. Teraz pojawili się z ojcem na imprezie. Do kogo są podobni?

Życie w prywatności

Synowie Britney Spears i Kevina Federline`a wyrośli na wspaniałych młodych mężczyzn. Sean Preston ma już 16 lat, a Jayden James 15. Bracia wystąpili ostatnio publicznie. Ojciec przez wszystkie lata bardzo dbał o prywatność synów, stąd też niezwykle rzadko można było zobaczyć ich zdjęcia.

Opieka nad dziećmi

Britney Spears i Kevin Federline pobrali się w 2004 roku. Wkrótce doczekali się dwóch synów: Seana Prestona (urodzony w 2005 roku) i Jaydena Jamesa (urodzony w 2006 roku). W listopadzie 2006 roku, wkrótce po narodzinach drugiego dziecka, Britney Spears złożyła wniosek o rozwód. Kevin i Britney rozwiedli się w 2007 roku. W 2008 roku Federline otrzymał prawo do wyłącznej opieki nad dziećmi.

Dzieci dorastają

Nowe zdjęcia Seana i Jaydena pojawiły się w Internecie dzięki Eddiemu Moralesowi. Dyrektor generalny Movision Entertainment opublikował fotografie, na których widać „małych” synów Britney i Kevina. Dodatkowo na wideo Jayden gra na pianinie. Na kolejnych zdjęciach można zobaczyć Eddiego i Kevina. Morales docenił Kevina Federline`a jako ojca i przyjaciela, napisał:

W czasach smutku, wiedza, że masz rodzinę, sprawia, że życie ma sens...mowa tu o spotkaniu z moimi bratankami, którzy dopiero co byli mniejsi od moich dłoni. Kocham cię bracie TERAZ ŚWIAT ZOBACZY, JAKIM JESTEŚ WSPANIAŁYM OJCEM.

Rodzice

Dzieci praktycznie od początku wychowywane są przez Kevina. Sławna mama czasami wspomina o swoich dzieciach, jednak robi to niezwykle rzadko. W końcu Britney musi dbać o prywatność synów.

Sąd „ukarał”Jamiego Spearsa?! Brttney Spears „Witamy z powrotem”
29 września obyła się rozprawa w sprawie Britney Spears. Sąd w Los Angeles zdecydował, Jamie Spears nie będzie już kuratorem córki. Czy życie gwiazdy wreszcie zmieni się na lepsze?

 

 

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze