hity na MAXXa
hity na MAXXa

Synowie Michała i Poli Wiśniewskich na rozkosznych kadrach. Tak Falco "zabawiał" młodszego brata!

Michał Wiśniewski to dumny tato szóstki dzieci. Niedawno lider zespołu Ich Troje i jego żona - Pola Wiśniewska - powitali na świecie kolejnego członka rodziny! Teraz partnerka muzyka opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, na których znaleźli się Falco oraz Noël. Tak starszy z chłopców "zabawiał" swojego brata!

Michał Wiśniewski – dzieci

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Niedawno odpowiedź na to pytanie uległa zmianie! Lider zespołu Ich Troje oraz jego piąta żona – Pola Wiśniewska – 16 maja poinformowali o tym, że na świecie jest już ich syn! Chłopiec otrzymał imiona: Noël Cloé.

Wykonawca takich hitów, jak m.in.: „Powiedz” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być” z poprzednich związków ma czwórkę pociech. To Xavier i Fabienne (ich mamą jest Marta „Mandaryna” Wiśniewska), a także Etiennette i Vivienne (ze związku z Anną Świątczak). W styczniu 2021 roku czerwonowłosy artysta i jego partnerka powitali na świecie syna – Falco Amadeusa. Teraz chłopiec został starszym bratem! Jak odnajduje się w tej roli? Odpowiedzi udzieliła sama Pola, publikując na Instagramie nowy wpis.

Pola Wiśniewska o synach

Żona Michała Wiśniewskiego odniosła się do różnych wypowiedzi, jakie słyszała, będąc jeszcze w ciąży:

Mówili: „Falco NA PEWNO będzie zazdrosny o maluszka” lub „Jak się urodzi Mały to Falco, dopiero Wam pokaże”. I co? I nic!

W swoich dalszych słowach Pola Wiśniewska zdradziła, że Falco znakomicie sprawdza się jako starszy brat:

Nikt się nie spodziewał, że Falco będzie taki troskliwy i kochający. Noela ciągle głaszcze, tuli i całuje. I dzieli się z nim wszystkim (wczoraj nawet nakarmił go swoim deserem) Także dobrze jest. Póki co.

Ilustracją do tej wypowiedzi zostały urocze kadry ukazujące synów państwa Wiśniewskich. Migawka aparatu uwieczniła moment, w którym Noël jest „zabawiany” przez drugiego z chłopców. Falco z entuzjazmem pokazuje mu bowiem swoje pojazdy, a także czule się do niego uśmiecha.

Przesuń w prawo.

Refleksja, jaką podzieliła się w sieci Pola Wiśniewska, stała się punktem wyjścia do interesującej wymiany zdań między internautami. Ci dzielili się bowiem swoimi przemyśleniami oraz historiami, zapełniając miejsce przeznaczone na komentarze. Nie zabrakło także czułych słów skierowanych w stronę mamy i synów!

U nas podobnie, córcia 2 latka i 2 miesiące i bardzo dobrze przyjęła braciszka. Myślałam, że będzie gorzej, ale już 5 miesięcy się przytulają i wygląda na to, że na razie tak zostanie (...).

Falco jest przepiękny!

Czule spogląda, super!

Sama słodycz na zdjęciu.

Chwilo trwaj! – można przeczytać pod najnowszymi fotografiami.

Michał Wiśniewski pozuje z synami. Mina Noëla mówi wszystko [ZDJĘCIE]
Pola Wiśniewska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem, na którym jej mąż Michał obsypuje czułościami najmłodszych synów. Uwagę przykuwa mina małego Noëla Cloé Wiśniewskiego. Reakcja malucha bardzo rozbawiła jego mamę.

Oceń ten artykuł 3 5

Ogólna ocena Synowie Michała i Poli Wiśniewskich na rozkosznych kadrach. Tak Falco "zabawiał" młodszego brata! to: 37% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.