Szczere wyznanie Amy Schumer. Aktorka zmaga się z zespołem Cushinga

Amy Schumer otworzyła się przed fanami. W ostatnim okresie jej wygląd stał się obiektem rozmaitych domysłów oraz dyskusji na platformach społecznościowych. Aktorka teraz ujawnia, że zmaga się z zespołem Cushinga, na który zachorowała w wyniku przyjmowania zastrzyków sterydowych.

fot. East News
fot. East News

Kim jest Amy Schumer?

Amy Schumer to amerykańska komediantka, aktorka, scenarzystka i producentka, która zdobyła szerokie uznanie dzięki swojemu unikalnemu stylowi komedii, często opierającemu się na tematach autobiograficznych oraz społecznych tabu. Popularność przyniosły jej udziały w takich produkcjach jak: "Życie Beth", "Jestem taka piękna", "Wykolejona" czy "Inside Amy Schumer".

Gwiazda ujawnia, co kryło się za zmianą jej wyglądu

Niedawno Amy Schumer podzieliła się z fanami poruszającą wiadomością. W ostatnim czasie jej wygląd był przedmiotem spekulacji i komentarzy w mediach społecznościowych. Teraz Schumer wyjawia prawdę - cierpi na zespół Cushinga, który został spowodowany przez zastrzyki ze sterydów.

Amy Schumer cierpi na zespół Cushinga

Sytuacja nabrała tempa, gdy Schumer zaczęła otrzymywać komentarze na temat swojej "bardziej opuchniętej" twarzy podczas ostatnich wywiadów telewizyjnych. Początkowo zmiany w wyglądzie przypisywano endometriozie, z którą aktorka również się zmaga. Jednak prawdziwą przyczyną okazał się zespół Cushinga.


Istnieje kilka rodzajów Cushinga. Niektóre mogą być śmiertelne, wymagają operacji mózgu lub usunięcia nadnerczy, na szczęście mam taki rodzaj Cushinga, który sam się wyleczy i jestem zdrowa, co było najwspanialszą wiadomością, jaką można sobie wyobrazić- powiedziała Schumer dla News Not Noise.


Czym jest zespół Cushinga?

Zespół Cushinga jest rzadkim zaburzeniem hormonalnym spowodowanym długotrwałym utrzymywaniem się wysokiego poziomu kortyzolu, znanego jako hormon stresu. Może prowadzić do poważnych komplikacji, jeśli nie zostanie odpowiednio leczony. Objawy zespołu mogą być różnorodne, od przyrostu masy ciała i "bawoliego garbu", po problemy z pamięcią, depresję i inne wahania nastroju.

Film z Victorią Beckham tańcząca do "Wannabe" hitem internetu
Victoria Beckham znana z publicznej powściągliwości i oziębłości dała się ostatnio ponieść tanecznemu szaleństwo do kultowej piosenki "Wannabe" swojego dawnego zespołu Spice Girls. Filmik z wyluzowaną Spicetką szybko obiegł Internet.

Oceń ten artykuł 0 0