Szczere wyznanie Dawida Wolińskiego. "Powinni dawać to w gratisie"

W ostatniej odsłonie podcastu "WojewódzkiKędzierski" gościem był Dawid Woliński. Projektant mody zdradził, że zdarza mu się kraść. Uważa, że te rzeczy powinny być za darmo.

Jacek Kurnikowski/AKPA
Jacek Kurnikowski/AKPA

Dawid Woliński

Dawid Woliński studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz w Szkole Projektowania Ubioru i Kostiumu Filmowego w Warszawie. W 2003 roku zadebiutował swoją autorską kolekcją odzieży. Jego kreacje noszą największe gwiazdy, takie jak: Anna Mucha, Kayah, Małgorzata Kożuchowska, a nawet Paris Hilton czy Nicole Richie. Od pierwszej edycji zasiada w jury programu „Top Model. Zostań modelką”.

Szczere wyznanie Dawida Wolińskiego

Podczas rozmowy w podcaście „WojewódzkiKędzierski” Dawid Woliński został zapytany, które z 10. przykazań lubi łamać. Wyznał, że zdarza mu się plotkować o innych.

Każdy z nas plotkuje. Daję nie do końca sprawdzone świadectwo i wiem, że to jest taki główny grzech wielu osób. […] Staram się nie, ale nie zawsze się udaje.

Najpierw Dawid Woliński powiedział, że nie kłamie. Gdy jednak Kuba Wojewódzki zaczął mu wypominać, że słyszał od osób, które z nim mieszkały, iż wynosi różne rzeczy z pokoi hotelowych, projektant mody nie zaprzeczył.

Tyle kosztują te pokoje hotelowe, że powinni dawać to w gratisie.

To kradzie Dawid Woliński

Później Dawid Woliński przyznał się, że faktycznie kradnie z pokoi hotelowych. Powiedział, co dokładnie!

Kradnę kapcie hotelowe, ręczniki i mydełka. Szlafroków nie kradłem, bo dostałem od Tysia [Marcina Tyszki – przyp. red]. Teraz hotele poszły po rozum do głowy i nic nie haftują [...].

 

Oceń ten artykuł 0 0