hity na MAXXa
hity na MAXXa

Szczęśni witają na świecie drugie dziecko! Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła

Drugie dziecko Mariny i Wojciecha Szczęsnych jest już na świecie. Piosenkarka urodziła córeczkę, o czym dumni rodzice poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nadali jej wyjątkowe imię.

fot. Mieszko Piętka/AKPA
fot. Mieszko Piętka/AKPA

Szczęśni witają drugie dziecko

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny już od ponad dziesięciu lat są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Związali się w 2013 roku, natomiast dwa lata później, w lipcu 2015 roku, doszło do zaręczyn. Niespełna rok później – 21 maja 2016 roku odbył się ślub. Wesele uświetnił występ brytyjskiego gwiazdora Jamesa Arthura, z którym Marina jeszcze w tym samym roku nagrała utwór „Let Me Love the Lonely”.

Szczęśni pierwszego wspólnego dziecka doczekali się 30 czerwca 2018 roku. Wówczas na świat przyszedł ich syn Liam. W marcu tego roku małżonkowie poinformowali, że wkrótce ich rodzina się powiększy. W trakcie majowego baby shower Marina ujawniła, że będą mieli córeczkę.

Łuczenko-Szczęsna nie ukrywała, że finisz ciąży nie był dla niej łatwy. Podczas gdy Wojtek wyjechał z reprezentacją Polski na Euro 2024, ona w dziewiątym miesiącu została z Liamem sama. „Jestem z niego bardzo dumna, ale właśnie tak to wygląda. Więc nie do końca jest tak różowo, jak sobie pewnie większość osób myśli” – mówiła w rozmowie z „Vivą”. Zdążył jednak wrócić do żony na czas.

Marina urodziła córeczkę

Teraz druga pociecha Mariny i Wojciecha Szczęsnych jest już z rodzicami, o czym dumni poinformowali właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Małżonkowie, publikując pierwsze zdjęcie z córeczką, ujawnili też, jakie imię dla niej wybrali. Młodsza siostra Liama to Noelia. Dziewczynka przyszła na świat 3 lipca 2024 roku – w 35. urodziny swojej mamy.

Witaj na świecie, nasza księżniczko 

– napisali Szczęśni.

Gratulujemy!

Oceń ten artykuł 36 17

Ogólna ocena Szczęśni witają na świecie drugie dziecko! Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła to: 67% / 100%, uzyskana z: 53 głosów.