Szokująca przemiana Roberta Lewandowskiego. Wygląda jak „Robert Podsiadło”? [ZDJĘCIE]

Portal „Łączy nas piłka” opublikował ciekawe fotografie piłkarzy. Chodzi o ważną inicjatywę. Sportowcom „dodano wąsy”. Jak wypadł Robert Lewandowski?

Człowiek legenda

Robert Lewandowski w piłce nożnej osiągnął praktycznie wszystko. To jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych piłkarzy na świecie. Sportowiec jest znany także z perfekcyjnego wyglądu. Wielokrotnie Lewandowski dał się poznać jako wspaniały mąż i ojciec.

Kapitan kadry

Robert Lewandowski od 2014 jest kapitanem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jak mówił były selekcjoner polskiej kadry, Adam Nawałka:

[…] Robert w trudnych spotkaniach pokazał, że szybko stał się prawdziwym liderem zespołu. […] Zawsze jest gotowy do wzięcia ciężaru gry na siebie, stwarzając kolegom okazje do strzelania goli. Pracując – jak na kapitana przystało – na sukces całej naszej drużyny.

Robert „Wąs”

Portal „Łączy nas piłka” postanowił „doprawić” polskim piłkarzom wąsy. „Oberwało się” między innymi Wojciechowi Szczęsnemu. A jak wyglądał Robert Lewandowski? Lepiej z wąsem czy bez?

 

Fot.Instagram/Łączy Nas Piłka

Wpis ze zdjęciami jest częścią większej akcji, jak czytamy:

Często u nas śmieszki i heheszki, ale czas na kilka ważnych słów!

Kojarzycie akcję Movember? Nazwa powstała od dwóch wyrazów – moustache (wąsy) i november (listopad). Idea jest prosta – w listopadzie mężczyźni zapuszczają dorodne wąsiska na znak solidarności, a co ważniejsze – aby rozpocząć dyskusję o profilaktyce i zachorowalności na nowotwory prostaty oraz jąder. 

Fani docenili inicjatywę. Trudno jednak było powstrzymać rozbawienie, na widok takich zdjęć:

Lewemu pasują.

Czy tylko mi Lewy przypomina Małysza?

Robert Podsiadło.

Lewy z wąsem fajnie wygląda.

Lewy sztos wygląda z tym wąsem

Aż się piękne czasy przypominają, kiedy co trzeci piłkarz miał takie bujne wąsiska
Brawo, bardzo ważny temat

Idea szlachetna. Wąsy zwracają uwagę. Mnie irytują, cel osiągnięty, są emocje!

Oceń ten artykuł 0 2
Komentarze