Szokujące nagranie od Britney Spears. Gwiazda zatańczyła nago [WIDEO +18]

Britney Spears po raz kolejny podzieliła swoich fanów. Po krótkiej nieobecności na Instagramie wróciła i zamieściła bardzo odważne nagranie. Tańczy na nim nago, zakrywając biust włosami i kapeluszem!

Britney Spears – kariera

Britney Spears nikomu nie trzeba przedstawiać. Księżniczka popu, bo na taki tytuł sobie zapracowała, królowała przez lata na listach przebojów. Do jej hitów ludzie bawią się do dzisiaj, a najbardziej rozpoznawalnymi tytułami są z pewnością "Toxic", "Criminal" czy "Womanizer". O Britney zrobiło się głośno, kiedy rozpoczęła proces sądowy, który pozwolił jej ostatecznie wyrwać się spod kurateli ojca. Prywatnie jest związania z Samem Asgharim, a jakiś czas temu spotkała ją ogromna tragedia – poroniła.

Britney Spears – Instagram

Ogromna popularność Britney przełożyła się na wręcz gigantyczne zasięgi w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzą ją 42 miliony użytkowników. Gwiazda często publikuje tam odważne kadry, na których odsłania swoje ciało. Często tym samym wywołuje dyskusje pod swoimi postami, ponieważ nie każdemu podobają się wyczyny Britney w Internecie. Artystka może jednak liczyć na grono wiernych fanów, którzy zawsze stoją za nią murem.

Britney Spears tańczy nago

Na Instagramie Britney pojawiło się nowe nagranie. Jest ono zbiorem kadrów tańczącej gwiazdy. Na części z nich jest ona niemalże naga! Biust jest przykrywany jedynie przez długie blond włosy, a na innym kadrze przez kapelusz. Do wideo dodano podkład muzyczny – jest to utwór "Tiny dancer" Eltona Johna. Komentujący post są podzieleni. Pojawiły się pozytywne, jak i krytyczne komentarze pod adresem Britney Spears:

Królowa!
Kochamy cię bardzo!
Proszę, pomóżcie jej...
Tragedia

Ewelina Lisowska kusi w czerwieni. Sukienka podkreśla jej biust [FOTO]
Mnóstwo komplementów zebrała Ewelina Lisowska pod swoim nowym zdjęciem na Instagramie. Artystka pokazała się w zmysłowej czerwieni, co zachwyciło jej fanów!

Oceń ten artykuł 2 3

Ogólna ocena Szokujące nagranie od Britney Spears. Gwiazda zatańczyła nago [WIDEO +18] to: 40% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.
Komentarze