Szykujecie się na Sunrise lub FEST Festival? Posłuchajcie naszych specjalnych stacji!

Szykuje się festiwalowe lato na MAXXa! W tym roku zabieramy Was na Sunrise Festival i FEST Festival. Mamy dla Was mnóstwo biletów, ale to nie wszystko! Jeśli czekacie już na wyjazd do Kołobrzegu czy Chorzowa, włączcie nasze specjalne stacje!

Festiwalowe lato na MAXXa!

RMF MAXX gwarantuje Wam lato z MAXXymalną dawką emocji! W tym roku zobaczycie nas między innymi na Sunrise Festival w Kołobrzegu oraz na FEST Festivalu w Chorzowie! Ale to nie wszystko, bo zobaczycie nas także na Audioriver Festivalu w Płocku. Nasi słuchacze mają szansę zdobyć wejściówki na każdą z tych imprez! Chcesz powalczyć o bilety na Sunrise, FESTa czy Audioriver? Wejdź na naszą specjalną podstronę – tam znajdziesz szczegóły.

Specjalne stacje RMF MAXX na letnie festiwale!

Wiemy, że przed wyjazdem na festiwal trzeba się porządnie rozgrzać! Dlatego po raz pierwszy uruchomiliśmy dla Was dwie stacje na platformie RMFON: RMF MAXX SUNRISE FESTIVAL oraz RMF MAXX X FEST FESTIVAL. Znajdziecie w nich muzykę wykonawców, którzy wystąpią na tych imprezach.

Nie możecie być w tym roku na Sunrise Festival? Nie martwcie się! Transmisję z Kołobrzegu usłyszycie na antenie RMF MAXX!

Sunrise, FEST i Audioriver Festival – gdzie i kiedy?

Sunrise, Audioriver oraz FEST Festival to jedne z najważniejszych wydarzeń na festiwalowej mapie Polski. Pierwsze dwie wymienione imprezy zostały zaplanowane na drugą połowę lipca, zaś trzecia na pierwszą połowę sierpnia.

  • Sunrise Festival – 21-24.07.2023 – Kołobrzeg-Podczele
  • Audioriver Festival – 28-30.07.2023 – Płock
  • FEST Festival – 9-13.08.2023 – Park Śląski w Chorzowie

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Szykujecie się na Sunrise lub FEST Festival? Posłuchajcie naszych specjalnych stacji! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.