TTV niespodziewanie zmienia ramówkę. Przesunięto emisję popularnego show

Stacja TTV poinformowała właśnie o zmianie ramówki. Program "Diabelnie boskie" zostanie pokazany o innej porze niż zwykle. Ma to związek z meczem Polska-Czechy.

"Wiemy, że dzisiaj grają nasi"

Stacja TTV postanowiła wyjątkowo zmienić godzinę emisji programu "Diabelnie boskie". Nadawca wyjaśnił, że taką decyzję podjął w związku z meczem eliminacyjnym na Euro 2024, w którym Polska zmierzy się z Czechami. Dwa premierowe odcinki show zostaną więc pokazane w piątek o godzinie 22:30, a nie – tak jak zwykle – o 22:05.

Wiemy, że dzisiaj grają nasi, dlatego wyjątkowo "Diabelnie boskie" dziś o 22:30

– czytamy w poście opublikowanym na Instagramie.

Polska podejmie Czechy

Biało-Czerwoni wracają do gry pod wodzą nowego trenera, Fernando Santosa. Kibice w końcu dowiedzą się, czy zmiany wprowadzone przez Portugalczyka będą wróżyć sukces.

Polacy rozegrają w piątek pierwszy mecz o awans do turniej finałowego Mistrzostw Europy 2024. Przeciwnikiem naszej reprezentacji będą Czesi. Pierwszy gwizdek usłyszymy o godz. 20:45. Spotkanie będzie można śledzić na żywo w TVP1 i TVP Sport oraz w Internecie – na stronie tvpsport.pl.

"Diabelnie boskie" zastąpiły "Królowe życia"

Program trafił na antenę TTV na początku marca. W reality show występują m.in. Alex Marzyńska, Julia von Stein, Katarzyna "Laluna" Lirsz, Izabela Macudzińska-Borowiak czy Karina Lundmark. Większość uczestniczek "Diabelnie boskich" występowała wcześniej w "Królowych życia", które niedawno zostały zdjęte z anteny.

Na początku lutego stacja TTV poinformowała, że nie będzie kontynuować jednego ze swoich najpopularniejszych programów. Decyzja o zawieszeniu produkcji show zapadła jednak dużo wcześniej, bo w czerwcu ubiegłego roku. Ostatni odcinek "Królowych życia" wyemitowano wiosną 2022 roku.

Pragniemy podziękować Wam za to, że byliście z nami przez 12 sezonów "Królowych życia". Spędziliśmy wspólnie aż 6 lat... podczas których nie zabrakło: radości, wzruszeń, śmiechu do łez i przygód, które przeżywaliśmy wspólnie z naszymi szalonymi Bohaterami. Nadszedł jednak czas na nowe...

– żegnali się na Instagramie producenci programu.

Polacy rozpoczynają walkę o Euro 2024! Gdzie i kiedy oglądać pierwszy mecz?
Biało-Czerwoni powalczą o awans na Euro 2024! Pierwszym przeciwnikiem reprezentacji Polski będą Czechy. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć ten mecz?

Oceń ten artykuł 0 0