TVN podjął sensacyjną decyzję w sprawie Marcina Prokopa. To już oficjalne

Marcin Prokop od lat jest twarzą TVN. Teraz stacja podjęła w jego sprawie nieoczekiwaną decyzję. Takich wieści na temat gospodarza "Dzień dobry TVN", którego niedawno ogłoszono również nowym jurorem "Mam talent", mało kto się spodziewał.

Marcin Prokop jest twarzą TVN

Marcin Prokop od lat jest jedną z najbardziej charakterystycznych twarzy stacji TVN. Telewidzowie regularnie mogą oglądać go w „Dzień dobry TVN”, w którym tworzy niepodrabialny duet z Dorotą Wellman. Do niedawna dziennikarz był także prowadzącym „Mam talent”. Jakiś czas temu ogłoszono jednak, że od przyszłej edycji sprawdzi się w nowej roli – jako juror. Występy uczestników będzie oceniał wraz z Agnieszką Chylińską i Julią Wieniawą. Gospodarzami popularnego talent show będą od teraz natomiast Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski.

TVN zaskoczył decyzją ws. Prokopa

Jak się okazuje, „Dzień dobry TVN” i „Mam talent” nie będą jedynymi telewizyjnymi show, w których wiosną będzie można zobaczyć Marcina Prokopa w TVN. Stacja podjęła bowiem niespodziewaną decyzję w sprawie autorskiego programu dziennikarza zatytułowanego „Niezwykłe Stany Prokopa”. Czwarty sezon będzie pierwszym, który zagości nie w Travel Channel, a właśnie na głównej antenie TVN.

„Niezwykłe Stany Prokopa” mają być pokazywane co niedzielę o godzinie 11.30 począwszy od 3 marca 2024 roku. Marcin Prokop w programie występuje nie tylko w roli prowadzącego, ale i producenta, scenarzysty oraz reżysera.

Jakby dobrych wieści było mało, 13 lutego Marcin Prokop ponownie, już po raz dziesiąty poprowadzi galę Bestsellery Empiku. Wydarzenie będzie transmitowane od godziny 19.15 w serwisie YouTube oraz na Facebooku, od 20.15 natomiast będzie je można oglądać w TVN.

Oceń ten artykuł 27 23

Ogólna ocena TVN podjął sensacyjną decyzję w sprawie Marcina Prokopa. To już oficjalne to: 54% / 100%, uzyskana z: 50 głosów.