TVP potwierdza! To ona będzie nową trenerką "The Voice Kids" [ZDJĘCIA]

Telewizja Polska ujawniła, kto zasiądzie w jury nowego "The Voice Kids". Wcześniej było wiadomo, że nie powróci Dawid Kwiatkowski. Kto go zastąpi i co z udziałem Cleo? Ostatnio media podały, że ona także rezygnuje z bycia trenerką.

Nowa jurorka w „The Voice Kids”

Doniesienia o zmianach w składzie trenerskim „The Voice Kids” od kilku tygodni elektryzują wszystkich. Ostatnio media donosiły, że z programem ma pożegnać się Cleo. Sama zainteresowana zaprzeczyła tym pogłoskom. Mówiło się też, że do ekipy dołączyć ma Natasza Urbańska, która zajęłaby miejsce Dawida Kwiatkowskiego po tym, jak wokalista w maju ogłosił rezygnację z dalszego udziału w projekcie. Teraz TVP oficjalnie potwierdziła te wieści.

W trenerskiej loży siódmej edycji „The Voice Kids” zadebiutuje niezwykle utalentowana wokalistka, tancerka i aktorka – Natasza Urbańska. Artystka, podobnie jak uczestnicy talent show telewizyjnej Dwójki, pierwsze muzyczne kroki stawiała jako dziecko

– przekazano w informacji prasowej.

„The Voice Kids” z Nataszą Urbańską

Natasza Urbańska oficjalnie dołączyła do ekipy „The Voice Kids”. Wokalistka nie ukrywa, że jest niezwykle podekscytowana nową rolą. 

Mam w sobie dużo ciepła, cierpliwości i wyrozumiałości. To dało mi macierzyństwo. Uwielbiam młodych artystów, mają w sobie dziecięcą niewinność i prawdę. To najpiękniejsze w młodym człowieku. Moja córka już wie, że chce stać na scenie więc ma ode mnie pełne wsparcie. Rola mamy to najważniejsza z ról w moim życiu

– podkreśla Natasza.

Jaką trenerką zamierza być w „The Voice Kids”?

Chcę być największym oparciem dla moich podopiecznych. Bo właśnie w tym momencie ich życia to ja będę „drugą mamą” i osobą, która weźmie je za rękę i da narzędzia do budowania dalszej drogi. Chcę zarazić je pasją do sceny, pokażę też może parę kroków (śmiech). Najważniejsze dla mnie to stworzyć fajne relacje z uczestnikami – kiedy pojawia się zaufanie, obawy znikają. Razem pracujemy na sukces. Czuję ogromną odpowiedzialność, natomiast jestem świadoma swojego warsztatu, wiedzy i obycia scenicznego więc świadomie przyjęłam zaproszenie do programu. Nie mogę się doczekać!

– zapewnia artystka.

W pozostałych fotelach – bez zmian – zasiadać będą Cleo oraz Tomson i Baron. Siódmą edycję „The Voice Kids” widzowie będą mogli oglądać na antenie TVP2 wiosną 2024 roku.

Oceń ten artykuł 4 0

Ogólna ocena TVP potwierdza! To ona będzie nową trenerką "The Voice Kids" [ZDJĘCIA] to: 100% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.