TVP przesunęła emisję "Rolnik szuka żony". Kiedy nowe odcinki?

Dlaczego 25 września nie ma nowego odcinka "Rolnik szuka żony"? Telewizja Polska podjęła decyzję, która wywołała burzę i rozjuszyła fanów programu. Stacja postanowiła bowiem przesunąć emisję popularnego show. Kiedy znów zobaczymy "Rolnika..."?

Zmiany w emisji „Rolnik szuka żony”

„Rolnik szuka żony” to jeden z największych telewizyjnych hitów ostatnich lat. Popularność reality show z udziałem tytułowych rolników nie słabnie. Produkcja ma mnóstwo wiernych fanów, którzy od zakończenia ósmej edycji z niecierpliwością wyczekiwali startu dziewiątego sezonu. Inaczej jednak wyobrażali sobie oglądanie ulubionego programu.

Dziewiąta edycja „Rolnik szuka żony” pierwotnie miała zadebiutować na antenie TVP1 w niedzielę 4 września 2022 roku. Ostatecznie telewidzowie nie zobaczyli wtedy jednak pierwszego odcinka. Nie obejrzeli go też w kolejną niedzielę, czyli 11 września. W obu tych terminach Jedynka stacja nadawała mecze siatkarskie z udziałem Polaków.

W końcu 18 września publiczność doczekała się premiery nowego „Rolnika…”. I chociaż fani show mieli nadzieję, że to koniec zawirowań i od tej pory będą mogli co tydzień cieszyć się nowym odcinkiem, TVP1 znów zdecydowała się wprowadzić zmiany w swojej ramówce. Widzów ponownie czeka przerwa w emisji, bo 25 września nowego odcinka nie będzie.

Kiedy „Rolnik…” wróci na antenę?

W niedzielę 25 września 2022 roku, ze względu na transmisję meczu piłkarskiego Walia-Polska, TVP1 nie wyemituje drugiego odcinka dziewiątej edycji „Rolnik szuka żony”. O godzinie 20.20 stacja pokaże studio Ligi Narodów UEFA, samo spotkanie rozpocznie się natomiast o 20.35. Na „Rolnika…” znów zabrakło miejsca.

Kiedy nowy odcinek „Rolnik szuka żony 9”? Jeżeli plany Telewizji Polskiej nie ulegną zmianie, to uwielbiany przez publiczność reality show powróci po dwutygodniowej przerwie w niedzielę 2 października 2022 roku. Wyraźnie rozzłoszczeni takim obrotem spraw widzowie zastanawiają się jednak, co będzie za kilka tygodni, gdy rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Katarze.

W listopadzie znów są MŚ w piłce nożnej i zapewne będą kolejne odcinki wypadać z emisji. Masakra! Tworzycie tyle różnych kanałów tematycznych, a i tak potem wszystko jest na TVP1 lub TVP2 emitowane… Szanujcie widza!

Ja się zastanawiam po co w ogóle jest kanał TVP Sport, jak wiecznie na TVP1 są jakieś mecze. I gdzie tu jest jakiś wybór?

Walia-Polska to ważne wydarzenie, ale nie skończycie tej edycji „Rolnika…” do 2023 roku w takim tempie. Ktoś u was to źle policzył, ponieważ listopad i grudzień to MŚ w Katarze i nie będzie wolnych niedziel…

– komentują fani „RszŻ”.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze