Ta kotka jest najstarsza na świecie. Za jej wiek przyznano jest rekord Guinnessa! [WIDEO]

Flossie to kotka, której wiek może zdziwić niejednego miłośnika pupili. Mimo że koty i psy z reguły nie dożywają spektakularnego wieku, ten zwierzak zdecydowanie jest wyjątkiem. Flossie jest w końcu rekrodzistką Guinnessa i ma 26 lat!

Ile lat ma najstarsza kotka na świecie?

Flossie to kotka, która pochodzi z Wielkiej Brytanii. Jest najstarszą zarejestrowaną kotką i dzięki temu trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Urodziła się w 1995 roku i opiekowało się nią naprawdę wiele ludzi, aż pewnego dnia pewien człowiek przekazał ją do organizacji Cats Protection, która zajmuje się kociakami w potrzebie. Mężczyzna nie był już w stanie zajmować się zwierzęciem i chciał, aby znalazł nowy dom. To właśnie ta organizacja zleciła badania u weterynarza, z których wyniknęło, ile lat ma Flossie!

Byliśmy w szoku, gdy dane weterynarza wykazały, że Flossie ma prawie 27 lat!

– powiedziała Naomi Rosling z Cats Protection.

Pupil wkrótce znalazł swój nowy dom w Londynie. Obecnie kotka jest pod opieką kobiety.

Flossie jest w wieku swojej właścicielki

Flossie znalazła swój dom w Londynie u Vicky, która ma doświadczenie w opiece nad kotami. Kobieta opowiedziała, że kotka ma słaby wzrok i jest głucha, ale nie przeszkadza jej to w byciu przesympatycznym zwierzakiem. Vicky ma 27 lat – dokładnie tyle, ile wkrótce skończy Flossie, która za ten niesamowity wiek otrzymała tytuł rekordzistki Guinnessa.

Od początku wiedziałam, że Flossie jest wyjątkowym kotem, ale nie wyobrażałam sobie, że będę dzielić dom z rekordzistką Guinnessa.

– powiedziała Vicky

Kobieta potwierdza, że kotka – mimo swojego wieku – ma się naprawdę dobrze! Co ciekawe, przeliczenie kociego wieku na ludzki da jeszcze bardziej zaskakujący efekt. 27 lat Flossie to 120 lat człowieka!

Ułożył 3 kostki Rubika, żonglując nimi. Pobił rekord Guinnessa [WIDEO]
Układanie kostki Rubika zawsze budzi podziw i fascynację. Szczególnie, jeśli ktoś jest w stanie zrobić to niezwykle szybko. Nietypowy sposób na kostkę znalazł pewien Chińczyk, który pobił rekord Guinnessa w układaniu jej podczas żonglerki. Nagranie...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Ta kotka jest najstarsza na świecie. Za jej wiek przyznano jest rekord Guinnessa! [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze