Tajemnica związku Karoliny Gilon wyszła na jaw. Wszystko przez jedno zdanie!

W jednym z najnowszych wywiadów Karolina Gilon opowiedziała o swoim związku. Nieoczekiwanie wyjawiła, że w jej życiu nastąpiła ważna zmiana! Wystarczyło jedno zdanie...

Karolina Gilon i partner

Czy Karolina Gilon jest w związku? Właśnie takie pytanie coraz częściej wybrzmiewa wśród internautów śledzących nowe informacje w sprawie gwiazdy TV. Gilon najpierw próbowała swoich sił w show pt.: „Top model”, a obecnie jest związana z telewizją Polsat. Jako współprowadząca projekty: „Love Island. Wyspa miłości” oraz „Ninja Warrior Polska” zachwyciła widzów. Popularność modelki przeniosła się również do sieci, a licznik osób obserwujących instagramowe konto Karoliny wciąż rośnie. Sama prezenterka raczej dość niewiele mówi na temat życia prywatnego. W ostatnim czasie liczne portale sporo miejsca poświęciły relacji modelki i byłego uczestnika „Love Island” – Mateusza Świerczyńskiego. Wspomniany duet miał razem wybrać się na egzotyczne wakacje. Zarówno gospodyni „Wyspy miłości”, jak i były mieszkaniec „Love Island” chętnie dzielili się na Instagramie iście wakacyjnymi fotografiami, jednakże nie odpowiadali wprost na pytanie o towarzystwo.

Niemal prosto z urlopu Karolina Gilon wskoczyła w wir pracy. Wczoraj odbyła się konferencja ramówkowa Polsatu, na której nie mogło jej zabraknąć! W jednym z wywiadów prezenterka wspomniała o swoim związku. Jak układa się jej z partnerem?

Karolina Gilon o związku

Karolina Gilon – w rozmowie dla „Pomponika”– dość oszczędnie wypowiadała się na temat romantycznej relacji.

Fajne jest to, że się poznaje taką bratnią duszę, która jest kumplem przyjacielem i kochankiem w jednym. My byliśmy kumplami i z tego - nawet nie wiem kiedy - powstało coś więcej. A dla mnie koleżeństwo jest bardzo dobrą bazą do tego, by być fajnym związkiem.

Gilon wspomniała także o tym, kiedy pochwali się swoją „drugą połówką” publicznie:

To wyjdzie naturalnie na pewno. To nie będzie zaplanowana akcja. (...) Dla mnie miłość jest czymś pięknym i nie ma co robić z tego fiesty (…).

Na zakończenie modelka zareagowała na pytanie dotyczące wspólnego mieszkania z chłopakiem. Okazało się, że zakochani są już na tym etapie związku, o czym wcześniej nie wspominała.

(…) – Kto zaproponował wspólne zamieszkanie?
– U nas wyszło to razem – wspólnie (…). Ooo, „wkopałam się”.

Czy rzeczywiście Karolina Gilon i Mateusz Świerczyński są razem? Czas pokaże.

Zmiany w nowym sezonie "Love Island" mocno poróżniły widzów. Wszystko przez jeden szczegół! "Oglądalność spadnie"
O której godzinie będzie można oglądać nowe odcinki programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Odpowiedź na to pytanie zaskakuje! Produkcja podała nowe informacje o starcie 9. sezonu, a widzowie nie kryli zdziwienia.

Oceń ten artykuł 0 0