Tak Jan Dąbrowski świętował dzień ojca! Sylwia Przybysz pochwaliła się zdjęciem z córeczkami

W środę wszyscy ojcowie świętowali swój dzień! Dla Jana Dąbrowskiego była to wyjątkowa okazja, bo 25-letni youtuber jest ojcem dwóch córek! Sylwia Przybysz, jego narzeczona i mama pociech, pochwaliła się w sieci zdjęciem Jana Dąbrowskiego z córkami! Co za urocze pociechy!

Jan Dąbrowski świętował Dzień Ojca

W środę 23 czerwca wszyscy ojcowie mieli powód do świętowania, bo był to Dzień Ojca! To wyjątkowe święto obchodził także Jan Dąbrowski. 25-letni youtuber jest ojcem dwóch córek, które ma wspólnie z Sylwią Przybysz. W zeszłym roku na świat przyszła Pola, a w marcu tego roku urodziła się Nela. Jak możemy zobaczyć, młody influencer świetnie radzi sobie z wychowaniem dwójki mały pociech! Wyjątkowy dzień JDąbrowsky’ego uczciła w mediach społecznościowych Sylwia Przybysz, jego narzeczona. Piosenkarka zamieściła na swoim Instagramie urocze zdjęcia. W opisie posta zwróciła się bezpośrednio do Jana.

Dziękuje Ci za to jak wspaniałym jesteś ojcem dla naszych dziewczynek. Dajesz im najwspanialszy przykład jak mężczyzna powinien traktować kobietę. Dziękuje ze tak bardzo je kochasz, za to jak się nimi opiekujesz, za dumę która czuje gdy inne kobiety obserwują Cię i mówią „ale z niego wspaniały tatuś” w imieniu swoim, Poli i Neli - dziękujemy! Dziękujemy ze możemy Cię mieć! – napisała Sylwia Przybysz na portalu społecznościowym. 

Kolejne zdjęcia możesz zobaczyć przesuwając w prawo.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – Instagram, ślub

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski tworzą obecnie jedną z najpopularniejszych par wśród polskich influencerów. Ich profile w mediach społecznościowych cieszą się ogromną popularnością. Internetową galerię zdjęć JDąbrowsky’ego obserwują ponad 2 miliony osób, a profil Sylwii Przybysz ponad 1,9 mln obserwatorów.

Niedawno Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochwalili się radosną nowiną! W przyszłym roku para youtuberów ma wziąć ślub! Decyzję o tym ogłosili w programie „Dzień dobry TVN”. Wesele ma odbyć się w stylu góralskim, co ma związek z pochodzeniem Jana. Sylwia Przybysz zdradziła także dziennikarzom, że jej sukienki ślubne zaprojektuje Viola Piekut.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

Sylwia Przybysz spaceruje z małą Polą. "Kiedy mi ta Polusia tak urosła"
Sylwia Przybysz wybrała się na spacer z małą Polą! Narzeczona Jana Dąbrowskiego skorzystała z córeczką z pięknej pogody. Zdjęcie ze wspólnego wypoczynku mamy i córki niedawno...

Oceń ten artykuł 3 1

Ogólna ocena Tak Jan Dąbrowski świętował dzień ojca! Sylwia Przybysz pochwaliła się zdjęciem z córeczkami to: 75% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze