"Tak to leciało!" z nowymi odcinkami, ale bez Macieja Miecznikowskiego. Wiadomo, kto go zastąpi!

"Tak to leciało!" znów w TV! Lubiany teleturniej powróci na telewizyjne ekrany z nowymi odcinkami i... zmianą na miejscu prowadzącego. Kto zastąpi Macieja Miecznikowskiego, który dotąd prowadził show? Już wszystko jasne!

„Tak to leciało!” – nowe odcinki w TV i nowi prowadzący

Wiele wskazuje na to, że program telewizyjny wzbogaci się o kolejną pozycję! Do TV po ponad dekadzie przerwy powraca teleturniej: „Tak to leciało!”, który cieszył się sporym zainteresowaniem. Program prowadził muzyk Maciej Miecznikowski, a zaproszeni do studia uczestnicy mieli za zadanie dokończyć teksty poszczególnych utworów – dzięki temu mogli zdobyć sporą gotówkę. Nagrano również tzw. odcinki specjalne z udziałem gwiazd.

„Tak to leciało!” było emitowane w latach: 2008-2012, a teraz znów będzie dostępne dla publiczności. Oficjalny komunikat pojawił się zarówno na stronie TVP, jak i w mediach społecznościowych.

Kultowy program „Tak to leciało!” powraca w przebojowej odsłonie! Nowy duet prowadzących, realizacyjny rozmach, atrakcyjne nagrody, emocje sięgające zenitu i największe polskie przeboje wszech czasów! Nowa edycja „Tak to leciało!” na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutuje we wrześniu (…)

– czytamy w wiadomości zamieszczonej na stronie Telewizji Polskiej.

Z kolei w sieci już pojawiły się zdjęcia prosto z planu produkcji, przedstawiające nową parę prowadzących: to Sławomir Zapała oraz jego żona – Magdalena „Kajra” Kajrowicz.

Sławomir i Kajra w „Tak to leciało!”

Informacja o tym, że „Tak to leciało!” znów pojawi się w TV, została przyjęta z entuzjazmem. Niektórzy internauci w komentarzach przyznali jednak, że – póki co – nie są do końca przekonani do nowych prowadzących:

Program fajny, jednak wolę z Maciejem Miecznikowskim.

Nikt nie zastąpi Macieja Miecznikowskiego.

Proszę o inną osobę, która będzie prowadzić program.

Z drugiej strony nie zabrakło słów pozostawionych przez widzów zadowolonych z takich zmian:

Wspaniałe duo. Będzie czad!

Fajnie cieszę się. Super prowadzący, lubię tą parę.

Kiedy i gdzie będzie można oglądać „Tak to leciało!”? Teleturniej pojawi się w telewizyjnej „Dwójce” już we wrześniu. Widzieliście poprzednie sezony?

"M jak miłość" dopiero po wakacjach. "Masakra" - grzmią niezadowoleni widzowie. Jest komentarz produkcji!
Co dalej z "M jak miłość"? Wiele wskazuje na to, że nowe odcinki serialu pojawią się w TV dopiero po wakacjach. Taki ruch spodobał się widzom, którzy przelali swoje emocje na "internetowy papier". Jak na...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze