hity na MAXXa
hity na MAXXa

Tak upartego psa jeszcze nie widzieliście. To nagranie jest hitem sieci [WIDEO]

Właściciele zwierząt doskonale wiedzą, jak bardzo uparte potrafią być ich pupile. Przekonała się o tym również kobieta, która poszła na spacer z psem. Czworonóg zdecydował, że wejdzie do baru i był bardzo zdeterminowany, aby ten pomysł zrealizować.

Niezwykle uparty pies chciał wejść do baru

W sieci regularnie pojawiają się filmiki, na których właściciele zwierząt pokazują, jak mocny charakter mają ich pupile. Internauci pokochali kolejne tego typu nagranie z Wielkiej Brytanii. Widać na nim psa, który chciał wejść do baru. Upierał się przy swoim pomyśle, jednak jego właścicielka również nie chciała ustąpić i próbowała kontynuować ich spacer. Zwierzę w akcie protestu położyło się na chodniku tuż przed progiem lokalu i nie reagowało na jakiekolwiek słowa swojej pani. Całą sytuację nagrali pracownicy baru.

Pies chciał wejść do baru. Właścicielka była bezradna

W sieci pojawiło się niezwykle zabawne nagranie, na którym rolę główną odegrał uparty pies. Czworonóg był na spacerze ze swoją panią i nic nie zakłócało jego przebiegu, dopóki na ich drodze nie pojawił się bar. Kiedy przedstawiciel rasy airedale terrier zobaczył otwarte drzwi do lokalu, najwyraźniej postanowił natychmiast zostać jego klientem. Jego zapału nie podzielała jednak właścicielka czworonoga, która postanowiła odwieść go od tego pomysłu.

Jej negocjacje nie przynosiły skutku. Zwierzę postawiło na swoim i nie chciało ruszyć się na krok. Kobieta próbowała różnych metod: mediacji, głaskania, podnoszenia, a nawet przesuwania po chodniku. Rozbawiona sytuacją spoglądała na pracowników baru, którzy nagrywali determinację psa.

Pies otrzymał zaproszenie na mięsną ucztę

Zdaniem właściciela restauracji, czworonoga skusiły zapachy wydobywające się z lokalu. Uparty pies jest teraz poszukiwany. Pracownicy baru zapraszają go na posiłek. Zapewniają, że przygotują dla niego prawdziwą ucztę i sam będzie mógł wybrać coś z „psiego menu”. Szczególnie polecają mu kiełbaski, stek lub kotlety. Jego właściciele natomiast zjedzą pyszną kolację na koszt restauracji.

 

Pies ze schroniska w nietypowy sposób przyciąga uwagę! "Nikt nie może przejść obok jego klatki obojętnie" [WIDEO]
Rascal jest wieloletnim podopiecznym schroniska Angels for Mistreated Animals or AMA Animal Rescue (AMA), które znajduje się w Nowym Jorku. Pitbull od lat marzy o własnej rodzinie. Nie jest najmłodszym pieskiem, ale uwielbia ludzi i pragnie...

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena Tak upartego psa jeszcze nie widzieliście. To nagranie jest hitem sieci [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.