Tak wygląda 18-letnia córka aktorskiej pary Moniki Bellucci i Vincenta Cassela! "Kopia mamy" [FOTO]

Monica Bellucci i Vincent Cassel byli jedną z najgorętszych par świata kina. Małżeństwo rozstało się po kilkunastu latach i nadal wspólnie wychowuje dwie córki. Starsza z nich - Deva - skończyła ostatnio 18 lat. Efekty jej najnowszej sesji zdjęciowej robią wrażenie!

18-letnia Deva Cassel zniewala urodą

Deva Cassel nie należy do grona osób publicznych, które pokazują w sieci swoją codzienność. Modelka pilnie strzeże swojej prywatności, a na Instagramie obserwowanym przez niemal 800 tysięcy internautów, publikuje efekty swojej pracy. 18-latka ma już w swoim zawodowym dorobku sesje zdjęciowe i udział w pokazach najbardziej cenionych projektantów. Ostatnio opublikowała kilka ujęć dla Diora. Monica Bellucci i Vincent Cassel z pewnością pękają z dumy! 

Pod publikacjami posypały się komplementy. W komentarzach fani talentu i urody modelki zastanawiali się do kogo jest bardziej podobna: do matki czy do ojca

Ty i Twoja mama jesteście najpiękniejszymi ludźmi na Instagramie

Zniewalająca

Wyglądasz, jak mama w Twoim wieku

Prawdziwe piękno

95% mamy i 5% taty

Kopia matki

Piękniejsza od mamy

Piękna kobieta - komentują internauci.

Monica Bellucci chwali się sukcesami córki

Monica Bellucci wspiera 18-latkę. W instagramowej galerii aktorki często pojawiają się zdjęcia jej pociechy z kolejnych pokazów, sesji okładkowych czy kampanii reklamowych najbardziej prestiżowych firm modowych na świecie. 58-latka z dumą informuje fanów o kolejnych sukcesach córki.

Monica Bellucci i Vincent Cassel - dzieci

Deva Cassel jest starszą córką aktorskiej pary - urodziła się 12 września 2004 roku. Monica Bellucci i Vincent Cassel przez 14 lat byli małżeństwem. Artyści wychowują również młodszą pociechę - Léonie Cassel, która przyszła na świat 21 maja 2010 roku. Po niemal dwóch dekadach bycia w związku Bellucci i Cassel ogłosili w mediach swoje rozstanie.

Wszechstronnie utalentowani rodzice, którzy odnieśli międzynarodowy sukces, z dumą patrzą na pociechy, które stawiają śmiałe kroki w szołbiznesie. 18-letnia Deva od kilku lat pracuje w świecie mody, a kolejne sesje zdjęciowe, kampanie reklamowe czy pokazy mody są doskonałym dowodem na to, że nastolatka doskonale odnajduje się w świecie modelingu i ma do tego ogromny talent.

Jedyna córka Beckhamów jest już nastolatką. Internauci: "To najpiękniejsza dziewczynka na świecie" [ZDJĘCIA]
Harper Beckham to jedyna córka i najmłodsza z czworga dzieci Victorii i Davida Beckhamów. Choć trudno w to uwierzyć, dziewczynka ma już 11 lat. Kiedy jej mama pochwaliła się w sieci wspólnymi zdjęciami, internauci nie mogli przestać się zachwycać....

Córka Anny Przybylskiej wyznaje: "Kiedy moja mama zachorowała na nowotwór, starałyśmy się ze sobą rozmawiać jak najwięcej". Oliwia i Jarosław Bieniuk pokazali wyjątkowe kadry [FOTO]
Osiem lat temu zmarła Anna Przybylska. Ceniona i uwielbiana przez widzów aktorka przegrała walkę z nowotworem. Jej najbliżsi - Oliwia i Jarosław Bieniuk - opublikowali na Instagramie wspólne fotografie. Do zdjęć dodali kilka szczerych słów, które...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Tak wygląda 18-letnia córka aktorskiej pary Moniki Bellucci i Vincenta Cassela! "Kopia mamy" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.