hity na MAXXa
hity na MAXXa

Tak wygląda rezydencja Skalskich z serialu "Niania". Wartość zwala z nóg

Słynny dom z serialu "Niania" znajduje się na warszawskim Mokotowie. Co ciekawe, zdjęcia z wnętrz willi kręcono w zupełnie innym miejscu.

Willa z serialu "Niania" istnieje naprawdę, fot. Prończyk/AKPA; YouTube
Willa z serialu "Niania" istnieje naprawdę, fot. Prończyk/AKPA; YouTube

Serial "Niania" można było oglądać na antenie TVN w latach 2005-2009. W tym czasie widzowie mogli śledzić losy rodziny Skalskich oraz głównej bohaterki – tytułowej niani, Franciszki Maj (w tej roli: Agnieszka Dygant).

Choć ujęcia z wnętrz luksusowej willi kręcono w studiu nagraniowym, to w każdym odcinku widzowie mogli zobaczyć nieruchomość z poziomu ulicy. Jak się okazuje, posiadłość Skalskich nie jest wymysłem producentów serialu, bowiem istnieje naprawdę! Wystarczy krótki spacer po stolicy, by na nią natrafić.

Gdzie znajduje się willa Skalskich z serialu "Niania"?

Posiadłość znana z serialu "Niania" znajduje się na warszawskim Mokotowie, a konkretnie przy ulicy Lenartowicza 13. Co ciekawe, według medialnych doniesień rezydencja wyceniania jest na astronomiczną kwotę, bowiem potencjalny kupiec musiałby za nią zapłacić... od 8 do 10 milionów złotych. Wpływ na tak wysoką cenę ma z pewnością nie tylko świetna lokalizacja, ale i fakt wykorzystania wizerunku willi w serialu telewizyjnym.

Oceń ten artykuł 0 0