hity na MAXXa
hity na MAXXa

Tak wyglądają córki Katarzyny Skrzyneckiej! "Rośnie konkurencja" [FOTO]

Jak wyglądają córki Katarzyny Skrzyneckiej? Odpowiedź na to pytanie możemy znaleźć na Instagramie 52-latki. Ostatnio aktorka opublikowała rodzinne ujęcia z wyjścia do teatru!

Katarzyna Skrzynecka z mężem i córkami

"Na dobre i na złe", "Duża przerwa", "Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza", "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" - to tylko kilka produkcji, z których widzowie doskonale znają Katarzynę Skrzynecką. Charyzmatyczna aktorka może pochwalić się bogatym dorobkiem artystycznym. Od lat występuje nie tylko w produkcjach telewizyjnych, ale również w teatralnych czy kinowych. Wszechstronnie utalentowana 52-latka ma wierne grono fanów, z którymi regularnie kontaktuje się za pośrednictwem Instagrama. Choć przede wszystkim publikuje tam ujęcia związane z pracą, to nie brakuje też rodzinnych ujęć.

Katarzyna Skrzynecka pilnie broni prywatności najbliższych, jednak to nie oznacza, że w pełni rezygnuje z publikowania ujęć z ukochanym mężem czy córkami. Aktorka od 15 lat jest w szczęśliwym związku z mistrzem Polski i Europy w fitnessie - Marcinem Łopucki. Zakochani wzięli ślub w 2009 roku, a dwa lata później na świecie pojawiła się Alikia Ilia. Ukochany aktorki ma również drugą córkę z poprzedniego związku - Paulę. Ostatnio 52-latka pochwaliła się rodzinnymi kadrami na Instagramie

Jak się robi taki ładne córki?

– zapytała jedna z fanek na widok zdjęć. Nie musiała zbyt długo czekać na odpowiedź, bo aktorka napisała z humorem:

Z nieskrywaną przyjemnością

Inni obserwatorzy Katarzyny Skrzyneckiej nie szczędzili komplementów dla rodzinnych kadrów. Pojawiło się pod nimi wiele miłych wpisów:

Dla mnie jesteście tak fantastycznie perfekcyjnej urody, że chciałoby się was dotknąć i sprawdzić czy jesteście prawdziwi. Piękna mama, piękny tata a córki esencja rodziców. Kochajcie się, jesteście TOP
Jak ładnie, piękne kreacje... to znaczy pięknie wszyscy wyglądają
Piękniejszej rodziny nie widziałam i chyba nie zobaczę
Cudowna rodzinka
Twój mąż to ma farta, trzy piękne kobiety u boku
Macie wszyscy w sobie tę moc piękna, miłości... cudowna rodzinka cudowni ludzie. Klasa duża klasa
Śliczne dziewczyny
Pani Kasi rośnie konkurencja

– dodała inna internautka z przymrużeniem oka.

Rodzinne wyjście na premierę

Zdjęcia Katarzyny Skrzyneckiej w towarzystwie córki i męża to rzadkość. Aktorka zazwyczaj stara się oddzielać życie zawodowe od prywatnego. Wyjątkowe ujęcia zachwyciły fanów 52-latki. Rodzinne wyjście było spowodowane premierą w warszawskim Teatrze Kamienica. 52-latka razem z najbliższymi wybrała się na spektakl Jerzego Bończaka pt. "Petarda".

Katarzyna Skrzynecka sfotografowana bez makijażu. Fani w szoku. Nie dowierzają własnym oczom [FOTO]
Katarzyna Skrzynecka szykuje się do nowego projektu. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak wygląda przed charakteryzacją, bez grama makijażu na twarzy. Fani nie kryli zdumienia.

Oceń ten artykuł 0 1