Tak wyglądał casting Małgorzaty Rozenek do TVN. Pokonała 200 konkurentek

Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutuje w "Dzień Dobry TVN"! Zanim spełniła swoje marzenie, musiała przejść długą drogę na szczyt. Na castingu do telewizji pokonała 200 kandydatek.

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN"

Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła swoje największe marzenie! W czwartek celebrytka została zaprezentowana jako nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN". 44-latka będzie współprowadzić poranne show z Krzysztofem Skórzyńskim, dziennikarzem znanym m.in. z "Faktów". Jak poinformowała stacja w mediach społecznościowych, nowa para prowadzących zadebiutuje w programie śniadaniowym już w najbliższy poniedziałek.

Małgorzata Rozenek-Majdan – początki kariery

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat jest jedną z największych gwiazd TVN. Jej droga na szczyt nie była jednak łatwa. Portal WirtualneMedia.pl ostatnio przybliżył początki kariery celebrytki. Okazuje się, że przełomem w życiu zawodowym prezenterki był casting na prowadzącą program "Perfekcyjna pani domu". Rozenek-Majdan stanęła wtedy przed Edwardem Miszczakiem, ówczesnym dyrektorem programowym TVN, szefową TVN Style i producentem wykonawczym. Prezentację zaczęła od mocnego oświadczenia:

Będę kiedyś prowadzić "Dzień dobry TVN", a teraz chciałam wystąpić tutaj

– powiedziała na wstępie.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokonała 200 konkurentek na castingu

W castingu na "Perfekcyjną" wzięło udział prawie 200 kandydatek. Niestety, żadna z nich nie zachwyciła przedstawicieli stacji. Inaczej było w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan, która oczarowała producentów swoim nietuzinkowym podejściem i świetnym przygotowaniem. Gdy celebrytka zakończyła prezentację, nie było już żadnych wątpliwości co do osoby, która poprowadzi nowy program.

Pojawiło się prawie dwieście kandydatek, ale żadna nam nie pasowała. Ostatniego dnia przyszła Małgosia. [...] Przyniosła [...] ze sobą dwa ogromne słoiki z ciasteczkami, które dzień wcześniej upiekła. Jeden był dla Edwarda Miszczaka, drugi dla mnie. A to nie koniec. Wyciągnęła z torebki stringi i pokazała nam, jak może z nich zrobić maseczkę na twarz, żeby nie trzeba było wdychać kurzu. Żadna kandydatka wcześniej nie przygotowała się w ten sposób. Małgosia od początku miała swój pomysł na ten program i to nas ujęło. Tyle rozrywki zapewniła nam podczas przesłuchania, że nie mieliśmy wątpliwości

– wspomina Małgorzata Łupina, była dyrektorka programowa TVN Style, w rozmowie z portalem WirtualneMedia.pl.

"Perfekcyjna pani domu" z Małgorzatą Rozenek-Majdan okazała się strzałem w dziesiątkę i przyniosła 44-letniej dziś gwieździe ogromną rozpoznawalność oraz mnóstwo propozycji współprac. Celebrytka zdobyła jeszcze większe zainteresowanie ze strony widzów po występie w "Azji Express". Małgorzata wzięła udział w show ze swoim mężem, Radosławem Majdanem, i powiedziała do niego kultowe: "Nie mów do mnie teraz!".

Marcin Prokop niespodziewanie zniknął z "Dzień Dobry TVN"! Zastąpił go ktoś inny
Marcin Prokop niespodziewanie zniknął z "Dzień Dobry TVN". Dorota Wellman poprowadziła poranny program z inną osobą. Dziennikarka ujawniła przyczynę nieobecności kolegi z pracy.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze