hity na MAXXa
hity na MAXXa

Tak wyglądała 20-letnia Kayah! Archiwalny kadr robi furorę w sieci. "Petarda" [FOTO]

Kayah zaskoczyła swoich fanów nowym wpisem na Instagramie. 55-letnia wokalistka opublikowała archiwalny kadr. Na tym zdjęciu ma tylko 20 lat! Rozpoznajcie ją?

Kayah 35 lat temu. Piosenkarka na archiwalnym zdjęciu

Kayah na rynku muzycznym jest obecna od lat 80. ubiegłego wieku. W tym czasie wydała wiele przebojów, których popularność nie słabnie od lat. „Testosteton”„Prawy do lewgo” czy „Supermenka” to hity, które od lat nucą przedstawiciele różnych pokoleń.

Artystka jest także popularna w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy internautów. 55-latka dzieli się z nimi treściami głównie związanymi z jej twórczością. Publikuje zdjęcia z koncertów oraz dzieli się kolejnymi osiągnięciami. Od czasu do czasu decyduje się też na nieco bardziej prywatne kadry. 

Kayah w wieku 20 lat. Tak wtedy wygląda artystka

Teraz jednak Kayah zrobiła obserwatorom nielada niespodziankę! Postanowiła zaprosić ich na swoje kolejne występy, publikując przy tym zdjęcie gazety wydanej w 1988 roku! Widać na nim artykuł w całości poświęcony młodej wokalistce, która ma wystąpić na XXV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie. Uwagę skrada jednak nie treść, a fotografia niespełna 20-letniej Kayah.

Na zdjęciu: Kayah – egzotyczna uroda, spory temperament i podobno prawdziwy talent – możemy odczytać.

Tak wyglądała Kayah w wieku 20 lat. Internauci komentują

Wpis 55-latki wywołał duże poruszenie wśród internautów. Wielu z nich w komentarzach wspominało występ sprzed ponad 30 lat. Inni skupili się jednak na fotografii 20-letniej Kayah.

Wooow jakie mocne i hipnotyzujące foto!
Czad
To może dziwne, bo miałem 10 lat wtedy, ale pamiętam ten Sopot i Twoje wykonanie
"Egzotyczna uroda, spory temperament i prawdziwy talent" Lata lecą, a to wciąż aktualne
Cudna fota
Od razu było widać, że zadziorna
Petarda
To sprzed 35 lat? Wygląda jakby było zrobione wczoraj! – piszą fani Kayah.

Oceń ten artykuł 0 0