Takie sesje zdjęciowe są znienawidzone przez rolników! Pouczające nagranie obiegło sieć [WIDEO]

Sezon na sesje w plenerze trwa. Państwo młodzi, dzieciaki, a przede wszystkim influencerki - oni wszyscy chętnie wybierają się z aparatem na pola słoneczników czy rzepaku. Jednak coraz częściej można spotkać słowa krytyki skierowane w ich stronę. Dlaczego?

Ta moda nie przemija!

Jeszcze zanim Instagram stał się modny, bardzo popularne były sesje zdjęciowe w polach uprawnych. Zwłaszcza młode dziewczyny chętnie wybierały się z przyjacielem lub przyjaciółką na mało zaludnione tereny i pozowały na tle słoneczników, zboża czy żółtego rzepaku. Trend ten trwa do dzisiaj, a efekty takich sesji można znaleźć w mediach społecznościowych na każdym kroku. Influencerki w różnych stylizacjach śmiało wrzucają coraz to nowsze ujęcia na swoje profile. Śliczne modelki na kolorowym tle spotykają się później z masą miłych komentarzy. "Piękne", "Wspaniały krajobraz", "Uroczo" - takie słowa od zachwyconych internautów to już norma. Jednak ostatnio coraz więcej osób krytykuje tego typu fotografie. Dlaczego?

Oburzony rolnik

Internauci coraz częściej są świadomi tego, że podczas takich sesji niszczy się cudzą własność. Właścicielki zdjęć deptają tereny uprawne i niszczą rośliny, które są bardzo ważne dla rolników. Influencerki oskarża się o brak poszanowania czyjejś pracy i pieniędzy. Okazuje się, że sprawę nagłaśniają również sami właściciele pól. Michał Nowacki - jeden z rolników, prowadzi konto na TikToku o swoim życiu. Ostatnio na własnym kawałku ziemi spotkał dziewczynę z aparatem, która przechadzała się w tę i z powrotem po polu obsianym bobem.  Zbulwersowany Nowacki chciał przegonić influencerkę. Osoby, które zobaczyły nagranie stwierdziły, że mężczyzna chyba jednak trochę przesadza. "Oj tam bez przesady - całego nie wydepcze" - czytamy w komentarzach.

A wy co o tym myślicie?

@rolnik.nieprofesjonalny

Poszanowanie pracy rolnika odc. 174849 #foryoupage #fyp

Biegiem ruszyli walczyć o leżaki [WIDEO]
W sieci krąży nagranie, które powoli staje się hitem. Przedstawia ono turystów w jednym z obiektów na Majorce, którzy wczesnym rankiem ścigają się do darmowych leżaków. Całość wygląda bardzo komicznie!

Skąpy top zsuwa się z jej biustu. Maria Dębska śmiało pokazuje wdzięki. "Taka hot!" [FOTO]
W weekend aktorka obchodziła 31 urodziny. Z tej okazji zamieściła w mediach społecznościowych wyjątkowy kadr. Maria Dębska stanęła przed obiektywem w niezwykle ponętnym wydaniu. Odważyła...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze