Takie zdjęcia Agnieszki Sienkiewicz to rzadkość! Aktorka pokazała piękne córki. "Miłość w czystej postaci" [FOTO]

Prywatne życie wielu polskich gwiazd pozostaje tajemnicą. Jedną z aktorek, która dba o to, by oddzielać życie rodzinne od zawodowego, jest Agnieszka Sienkiewicz-Gauer. Ostatnio jednak 39-latka pochwaliła się w sieci uroczym zdjęciem z córkami.

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer pokazała twarze córek

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer z powodzeniem prowadzi aktorską karierę. Na swoim koncie ma wiele rozmaitych ról w spektaklach, serialach czy filmach. 39-latka nie boi się też wyzwań i z chęcią sprawdza się w pozazawodowych projektach. Wszechstronnie uzdolniona gwiazda udowodniła, że ma m.in. talent taneczny, czego dowodem było jej zwycięstwo w drugiej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. 39-latka wiosną 2017 roku poślubiła Mikołaja Gauera. Zakochani doczekali się dwóch córek. Wspólnie wychowują Zofię i Marię. Ostatnio aktorka, która zazwyczaj stroni od publikowania w sieci ujęć związanych z życiem prywatnym, pokazała wyjątkową fotografię autorstwa Weroniki Ławniczak. Przed obiektywem zapozowała z pociechami. Zdjęcie pojawiło się w magazynie "Zwierciadło" razem z wywiadem dotyczącym macierzyńskiej przygody Sienkiewicz. 

Adoptowane dzieci Agnieszki Sienkiewicz-Gauer

Na początku tegorocznych wakacji aktorka wybrała się w podróż do Afryki. Tam odwiedziła dom dziecka, który prowadzą siostry zakonne ze Zgromadzenia Służebniczek. W lipcu Agnieszka Sienkiewicz-Gauer opowiedziała o swojej misji w "Dzień Dobry Wakacje", zachęcając widzów do pomocy potrzebującym dzieciom. Chodzi o adopcję na odległość, ona sama w ten sposób wspiera pięcioro dzieci.

Adopcja na odległość to jest program Fundacji Kasisi "Adoptuj z Sercem". Polega na tym, że każdy z nas może wziąć pod opiekę materialną, jeśli może sobie na to pozwolić, albo duchową jedno z dzieci właśnie z domu dziecka w Kasisi. Możemy wspierać te dzieci finansowo, potrzeb jest co niemiara. Kwota przelewana regularnie, nawet jeśli to jest 10 zł miesięcznie, pozwala siostrom, które prowadzą dom dziecka, dysponować pieniędzmi i zaspokajać potrzeby dzieci. Na przykład teraz tworzymy salę dla maluszków, ponieważ łóżeczka, które obecnie się tam znajdują, są bardzo zniszczone, metalowe, ze starych szpitali, więc są niebezpieczne dla dzieci. Tam przebywa bardzo dużo dzieci chorych onkologicznie, z niepełnosprawnościami fizycznymi i umysłowymi - przyznała Sienkiewicz-Gauer.

Agnieszka Sienkiewicz w bikini. Aktorka razem z Olgą Kalicką pozuje na plaży! [FOTO]
Wiosna to dobry czas na urlop? Dlaczego nie! Na wyjazd poza sezonem wakacyjnym decyduje się wiele osób. Należą do nich m.in. Olga Kalicka i Agnieszka Sienkiewicz-Gauer. Panie wypoczywają w Tajlandii, a kadrami z błogiego relaksu dzielą się na...

Oceń ten artykuł 0 0