Tatuuje ciało, usuwa części ciała. Przeobraża się w "kosmitę" [FOTO]

Ludzie decydują się na kolczyki i tatuaże, aby zmienić co nieco w swoim wyglądzie. Inny cel w wyborze modyfikacji ciała ma Anthony Loffredo, który postawił na całkowitą metamorfozę. Przechodzi kolejne zabiegi, aby przeobrazić się w "kosmitę".

"Czarny kosmita"

Anthony Loffredo to Francuz, obok którego zdecydowanie nie da się przejść obojętnie. Mężczyzna postawił sobie za cel przeobrażenie się w kosmitę. W tym celu zaplanował kolejne modyfikacje swojego ciała, których efektami chwali się na Instagramie. Oprócz wytatuowania sobie znacznej powierzchni skóry, w tym głowy i twarzy, wszczepił sobie liczne implanty, które zmieniają jego proporcje. To jednak nie koniec. Anthony usunął fragment nosa, uszy i kilka palców. Przyciął wargę, spiłował zęby na kształt kłów i rozszczepił język. Jak twierdzi, jego przemiana w kosmitę jest na poziomie 46%. Do planowanych przez niego zabiegów można zaliczyć jeszcze... amputację nogi.

Ludzie są przerażeni

Instagramowe konto Anthony'ego jest bardzo popularne – obserwuje je 1,2 mln osób. Pod postami można jednak przeczytać komentarze ludzi, którzy bardzo sceptycznie podchodzą do kolejnych pomysłów mężczyzny. Pojawiły się głosy zamartwiania się o jego zdrowie i życie – zdaniem jednego z internautów, tak intensywne tatuowanie się i wszczepianie implantów może zbyt obciążać jego organizm. Nie mówiąc już o krytycznych komentarzach w sprawie pomysłu amputacji nogi:

Proszę przestań. Ludzkie ciało nie zniesie tyle tuszu i operacji bez szkodliwego wpływu na zdrowie
Dlaczego sobie to robisz? Twoje zdjęcia sprawiają, że jest mi przykro
Ty wołasz o pomoc

Zdarzają się jednak i pozytywne komentarze:

Myślę, że wyglądasz pięknie
Uwielbiam twój wygląd
Wyglądasz magicznie. Szanuję!

Na jednym z nagrać Anthony pokazał, jak wyglądał przed wykonaniem wszystkich modyfikacji:

Wytatuowała niemal całe ciało. Wydała na to prawie 250 tysięcy dolarów. Pokazała, jak wyglądała kiedyś [WIDEO]
Amber Luke pochodzi z Australii i działa tam jako celebrytka oraz influencerka. Sławę zdobyła swoim kontrowersyjnym wizerunkiem. Kobieta wytatuowała sobie 98% powierzchni ciała. Ostatnio na swoim koncie na TikToku opublikowała film, na którym...


 
Oceń ten artykuł 0 2