Taylor Swift bije kolejny rekord na Spotify! "The Tortured Poets Department" podbija serca słuchaczy

W świecie muzyki nie brakuje fenomenów, ale to, co udało się osiągnąć Taylor Swift, przekracza wszelkie wyobrażenia. W dniu 19 kwietnia 2024 roku, album "The Tortured Poets Department" tej uznanej artystki zanotował ponad 300 milionów odtworzeń na platformie Spotify, ustanawiając tym samym nowy, niebywały rekord. To wydarzenie nie tylko potwierdza status Swift jako królowej tej platformy streamingowej, ale również stanowi przełomowy moment w historii muzycznej.

Taylor Swift, fot. PAP/EPA
Taylor Swift, fot. PAP/EPA

Nie tylko nowy album bije rekordy - również piosenka Swift zatytułowana "Fortnight (feat. Post Malone)" została najczęściej odtwarzanym utworem na Spotify w ciągu jednego dnia. To kolejne osiągnięcie artystki, potwierdzające jej niekwestionowaną popularność wśród słuchaczy na całym świecie.

Fanów Taylor Swift czekała także niespodzianka, gdy artystka ogłosiła, że nowy album "The Tortured Poets Department" jest w rzeczywistości podwójnym albumem. Zamiast oczekiwanych 16 piosenek, na wydawnictwie zatytułowanym "The Tortured Poets Department: The Anthology" znalazło się aż 31 utworów. Taylor podzieliła się swoją refleksyjną poezją i emocjami z fanami, tworząc wyjątkową muzyczną opowieść.

Taylor Swift w Polsce - kiedy koncerty?

Swift zapowiedziała również swoją trasę koncertową, która zawita także do Polski. 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku artystka wystąpi na Stadionie PGE Narodowym w ramach The Eras Tour, prezentując swoje najnowsze utwory oraz największe przeboje. Dla polskich fanów będzie to niepowtarzalna okazja, by doświadczyć energii i talentu Taylor Swift na żywo.

 

 

Oceń ten artykuł 0 0