hity na MAXXa
hity na MAXXa

Taylor Swift na koncercie zraniła się w rękę. Winnym miał być Merkury [FOTO]

Na swoim ostatnim koncercie Taylor Swift przydarzyła się pechowa sytuacja. Kiedy pobiegła za kulisy, aby się przebrać, przewróciła się i zraniła w rękę, która zaczęła krwawić. Szybko uspokoiła zaniepokojonych fanów i powiedziała, że to wszystko przez retrogradację Merkurego.

Taylor Swift ranna

Taylor Swift jest w trakcie nowej trasy koncertowej, w ramach której 3 razy wystąpiła w Houston. Podczas jednego z nich doszło jednak do pechowej sytuacji, której nie dało się przewidzieć. Wokalistka zbiegała za kulisy, aby zmienić strój, kiedy potknęła się i przewróciła. Poskutkowało to niewielkim rozcięciem ręki. To jednak nie zgasiło jej entuzjazmu i natychmiast wróciła na scenę kontynuować występ. Fani zauważyli jednak ranę i krew, do czego sama Taylor odniosła się we wpisie na Twitterze. Przede wszystkim podziękowała za wsparcie:

Zagrałam trzy szalone koncerty w Houston i dzięki temu budzę się z uśmiechem na twarzy, gdy wspominam, jak dobrze się bawiliśmy. Kocham tę trasę tak bardzo, z powodu ogromnej pasji, jaką wszyscy wkładają w całe przedsięwzięcie.

Później odniosła się do wypadku. Żartobliwie napisała, że to wszystko przez... retrogradację Merkurego:

PS. Dla tych, którzy pytają, jak rozciąłem sobie rękę: Wszystko jest w jak najlepszym porządku i to była tylko i wyłącznie moja wina. Potknęłam się o fragment mojej sukienki i upadłam w ciemności za kulisami, gdy szybko biegłam, żeby się przebrać - oparłam się wtedy o rękę. To wszystko było zakodowane w retrogradacji Merkurego. Nie martwcie się o mnie. Wszystko jest dobrze.

Retrogradacja Merkurego – o co chodzi?

Pod tajemniczym terminem "retrogradacji Merkurego" kryje się temat z zakresu astronomii. Retrogradacja oznacza ruch wsteczny, ale warto zaznaczyć, że jest to zjawisko optyczne, gdyż w rzeczywistości planeta nie zaczyna nagle poruszać się w przeciwną stronę. Cały proces można sobie wyobrazić na takim przykładzie: kiedy na drodze wyprzedzamy samochód, przez chwilę może wydawać się, że ten pojazd się cofa. Oczywiście tak nie jest – to po prostu my poruszamy się szybciej. Podobnie dzieje się w Układzie Słonecznym, gdzie planety mają różną prędkość poruszania się. Retrogradacja Merkurego występuje średnio od 3 do 4 razy w roku i ma złą opinią wśród tych, którzy dobrze znają temat astrologii i horoskopów. To zjawisko oznacza zawsze kłopoty, niepowodzenia, wypadki, awarie i najróżniejsze usterki. Jako że jedna z tegorocznych retrogradacji Merkurego przypada na czas od 21 kwietnia do 14 maja, Taylor Swift żartobliwie (lub nie) stwierdziła, że jej upadek jest wynikiem tego negatywnego zjawiska.

Cher i Miley Cyrus na pokazie mody Versace. Razem zapozowały przed kamerami [WIDEO]
9 marca w Los Angeles odbył się wyjątkowy pokaz mody Donatelli Versace. Zaproszone zostały gwiazdy światowego formatu. Uwagę fotoreporterów zwróciły Cher i Miley Cyrus, które zapozowały razem. Co za duet!

Oceń ten artykuł 0 0