Taylor Swift szalała na festiwalu z chłopakiem! Nie szczędzili sobie czułości

Na kalifornijskim festiwalu muzycznym Coachella wśród gwiazd i celebrytów nie zabrakło również Taylor Swift oraz jej chłopaka, gwiazdy NFL, Travisa Kelce. Para została zauważona podczas koncertu raperki Ice Spice, ciesząc się występem w towarzystwie innych znanych osobistości, takich jak Barry Keoghan, Sabrina Carpenter czy Justin Bieber.

Taylor Swift i Travis Kelce, fot. Mike Djordj / SplashNews.com/EastNews
Taylor Swift i Travis Kelce, fot. Mike Djordj / SplashNews.com/EastNews

Travis Kelce, gwiazdor futbolu amerykańskiego, podczas sobotniego wieczoru na festiwalu Coachella w Indio w Kalifornii, wzbudził zachwyt, podnosząc swoją dziewczynę, Taylor Swift, jakby nic nie ważyła. Moment ten został uchwycony przez fana na wideo. Widzimy na nim, jak Kelce bez wysiłku podniósł piosenkarkę, by mogła lepiej widzieć scenę, na której występował Dom Dolla. Swift, trzymając w ręku napój, rozejrzała się dookoła, zanim Kelce postawił ją z powrotem na ziemi.

@nataliecasaa

so cute #taylorswift #traviskelce #coachella

Coachella - miejsce spotkań gwiazd

Coachella słynie z przyciągania celebrytów i influencerów. W pierwszy weekend festiwalu, Swift i Kelce byli również widziani na występie długoletniego współpracownika Swift, Jacka Antonoffa, który występował ze swoim zespołem Bleachers.

@_parp_

enjoying themselves #domdolla #taylorswift #traviskelce #icespice #coachella #coachella2024 #barricade #fypシ

Po koncercie para udała się na after-party Neon Carnival, gdzie Swift miała na sobie czapkę New Heights, nawiązującą do podcastu Kelce i jego brata Jasona.

źródło: pagesix.com

Oceń ten artykuł 0 1