Taylor Swift wyróżniona tytułem Człowieka Roku 2023 magazynu "Time". Niezwykły sukces!

Taylor Swift została Człowiekiem Roku 2023 tygodnika "Time". Wokalistka ma za sobą naprawdę niezły rok. Nowy album i trasa koncertowa piosenkarki biją rekordy popularności, przynosząc jej olbrzymie zarobki.

Taylor Swift Człowiekiem Roku 2023 tygodnika "Time", fot. HANDOUT/AFP/East News

Magazyn "Time" co roku wyłania osobę, która w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy miała "największy wpływ na wydarzenia na świecie". W tym roku przeczuwano, że Człowiekiem Roku 2023 może zostać prezydent Rosji Władimir Putin, Barbie lub ostatecznie uhonorowana tym tytułem piosenkarka Taylor Swift.

Taylor Swift z tytułem Człowieka Roku 2023

Wokalistka ma za sobą rok pełen sukcesów. Niedawno do sieci trafił jej album "1989" w nowej wersji, który zmuszona była nagrać ponownie po tym, jak wdała się w konflikt ze swoją byłą wytwórnią o własność nagrań studyjnych jej pierwszych sześciu płyt. Nowa odsłona krążka z marszu stała się hitem. Dzięki temu piosenkarka po raz trzynasty znalazła się ze swoim albumem na pierwszym miejscu Billboard 200.

Rekordowy album i rekordowa trasa koncertowa

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także koncerty Taylor w ramach trasy "The Eras Tour", która rozpoczęła się w marcu. Wokalistka podobno ma zgarnąć dzięki niej rekordowe zyski, a według doniesień medialnych jej łączny majątek wynosi obecnie 1,1 mld dolarów, czyli ponad 4,4 mld złotych. Piosenkarka w przyszłym roku zawita na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie wystąpi trzykrotnie – 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku.

Poprzednim zdobywcą tytułu Człowieka Roku tygodnika "Time" był prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski. W ostatnich latach wyróżniono w ten sam sposób m.in. Elona Muska, Grethę Thunberg, Marka Zuckerberga czy Baracka Obamę.

Oceń ten artykuł 0 0