Taylor Swift zapowiada piosenkę z Laną Del Rey! Kiedy premiera?

Lana Del Rey pojawi się w jednym z utworów Taylor Swift! To piosenka, która znalazła się na nadchodzącym albumie piosenkarki. Kiedy premiera?

Lana Del Rey – kariera muzyczna

Lana Del Rey to jedna z największych gwiazd muzyki ostatnich lat. Ogromną popularność przyniósł jej album "Born to Die", na którym znalazły się takie przeboje, jak "Video Games" czy "Summertime Sadness". Dotychczas Elizabeth Woolridge Grant, bo tak naprawdę nazywa się artystka, wydała 8 albumów studyjnych. Choć wokalistka ma już szczyt popularności za sobą, to wciąż ma grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują jej nowej twórczości.

Taylor Swift zapowiedziała utwór z Laną Del Rey

Taylor Swift ogłosiła na TikToku, że zaprosiła Lanę Del Rey do współpracy przy jednym z utworów, który znalazł się na jej nadchodzącym albumie pt. "Midnights". Amerykańskie piosenkarki stworzą duet w piosence "Snow On The Beach".

@taylorswift

Our LAST EPISODE! The season finale of Midnights Mayhem with Me, with QUITE the twist of an ending… #TSmidnighTS #SwiftTok #MidnightsMayhemWithMe

Przypomnijmy, że w 2019 roku Lana współpracowała z Miley Cryus i Arianą Grande. Wokalistki nagrały wówczas singiel "Don't Call Me Angel", który promował film pt. "Aniołki Charliego".

Kiedy premiera nowego albumu "Taylor Swift"?

"Midnights" będzie dziesiątym albumem studyjnym w karierze Taylor Swift. Wokalistka opisała płytę jako "podróż przez koszmary i słodkie sny". Na krążku znajdzie się trzynaście utworów, w tym jeden z udziałem Lany Del Rey. Premiera "Midnights" została zaplanowana na 21 października 2022 roku.

To kolekcja muzyki napisanej w środku nocy, będąca podróżą przez koszmary i słodkie sny. Przez nerwowe sytuacje i mierzenie się z demonami. Dla nas wszystkich, którzy upadli, podnieśli się i poszli dalej, aby odnaleźć siebie - mając nadzieję, że może, kiedy zegar wybije dwunastą... spotkamy się

– wyznała artystka na Instagramie.

Rihanna wraca do muzyki?! Piosenkarka zapowiedziała występ podczas Super Bowl 2023
Rihanna będzie główną gwiazdą 57. edycji Super Bowl Halftime Show. Wiele wskazuje na to, że piosenkarka po kilku latach przerwy wraca na scenę. Jej ostatni album miał premierę ponad 6 lat temu.

Oceń ten artykuł 0 0