Taylor Zakhar Perez wspomina tragicznie zmarłą siostrę

W intymnej rozmowie z Joey King dla "Actors on Actors" magazynu Variety, Taylor Zakhar Perez, gwiazda filmu "Red, White & Royal Blue", poruszył serca fanów, dzieląc się emocjonalnymi wspomnieniami o swojej tragicznie zmarłej siostrze Kristy. Jak radzi sobie ze stratą w blasku reflektorów?

Taylor Zakhar Perez, fot. PAP/Newscom
Taylor Zakhar Perez, fot. PAP/Newscom

Taylor Zakhar Perez, znany z hitowego romansu "Red, White & Royal Blue" zdecydował się na wzruszające wspomnienie o swojej siostrze Kristy, która zmarła w czerwcu 2023 roku w wieku 44 lat z powodu powikłań raka jelita grubego. W rozmowie z Joey King dla serii "Actors on Actors" magazynu Variety, 32-letni aktor nie krył emocji, mówiąc o stracie.

"Była spoiwem, które trzymało naszą rodzinę razem" - mówi Perez. "Było naprawdę trudno... i teraz zaczynam płakać... robiłem 'Red, White'", które wyszło dwa miesiące po jej śmierci. i wiedziałem, że nie będzie miała okazji tego zobaczyć". 

Hołd dla Kristy

"Red, White & Royal Blue" zawiera hołd pośmiertny dla siostry Pereza, co, jak mówi aktor, było pomysłem reżysera i współscenarzysty Matthew Lópeza. "Zaskoczyło mnie to, że ktoś pomyślał o mojej rodzinie w tym czasie żałoby."

Niedługo po śmierci Kristy, Perez opublikował hołd na swoim mediach społecznościowych. W swoim poście na Instagramie napisał, że jego siostra "bardzo chciała zobaczyć 'RWRB'". 

"Nie mogę sobie wyobrazić premiery bez niej. Będzie nadal nas prowadzić, idąc przez życie i świętując nas, gdy będziemy kontynuować rozwój z jej duchem" - pisał.

Nadchodzi sequel

Obecnie trwają prace nad sequelem "Red, White & Royal Blue", w którym ponownie zagrają Perez i Nicholas Galitzine, dając fanom nadzieję na kolejną porcję emocji i wzruszeń.

Oceń ten artykuł 0 0