hity na MAXXa
hity na MAXXa

Te gadżety reklamowe to hit 2020 roku (TOP5)

Artykuł sponsorowany

Na pewno zależy Ci na dobrych kontaktach z Twoimi partnerami biznesowymi. W zacieśnieniu relacji, zarówno z klientami, jak i ze współpracownikami, świetnie sprawdzają się gadżety reklamowe. Zastanawiasz się, jakie akcesoria wybrać, aby zachwycić swoich gości? Poznaj TOP 5 bestsellerowych produktów roku 2020 i znajdź coś dla swojej firmy!

Czy warto inwestować w popularne artykuły reklamowe?

 

Zastanawiasz się, czy wybór dobrze sprzedającego się gadżetu reklamowego to rozsądny pomysł? Popularność tych produktów wynika z tego, że:

  • dobrze sprawdzają się jako nośniki reklamy,
  • są lubiane przez klientów,
  • profesjonalnie eksponują markę.

Odpowiednio dobrana grafika wyróżni Twoją markę na tle innych – z pozoru takich samych, a tak naprawdę zupełnie różnych! A oto top 5 gadżetów, na które warto postawić obecnie.

 

Miejsce 5: Tradycyjne personalizowane notesy

 

Personalizowane notesy niezmiennie królują w rankingach najbardziej popularnych gadżetów reklamowych z logo. Dlaczego? To niezwykle uniwersalne przedmioty codziennego użytku. W biurach służą do planowania zadań, notowania informacji i pisania sprawozdań. Z pewnością niejeden notes reklamowy przeszedł test przedszkolaka – amatora rysowania – więc masz pewność, że to trwały produkt.

Personalizowany notes, proponowany m.in. przez producenta gadżetów promocyjnych OpenGift: www.opengift.pl/, jest dostępny w rozmiarze, który zmieści się w każdej torbie. Umieść swoje logo lub przyciągającą wzrok grafikę na okładce zeszytu, do tego dobierz odpowiedni kolor oprawy i ciesz się wyjątkowym upominkiem reklamowym.

 

Te gadżety reklamowe to hit 2020 roku (TOP5)

Notes A5, 96 kartek

 

Miejsce 4: Brelok do kluczy z nadrukiem

 

Kolejny stały bywalec list bestsellerowych artykułów reklamowych to brelok z nadrukiem. To dość tani gadżet, dlatego chętnie sięgają po niego firmy z małym budżetem promocyjnym. Jego potencjał reklamowy doceniają także większe marki i korporacje.

Dlaczego brelok jest tak popularny? Wynika to przede wszystkim z tego, że może towarzyszyć klientowi wszędzie – wystarczy tylko, że dopnie go do kluczy. Wybierz produkt, który jest jednocześnie otwieraczem do butelek lub latarką, a na pewno zapadniesz w pamięć użytkownikowi i osobom w jego otoczeniu. Logo umieszczone na breloku będzie dyskretnie przypominać wszystkim o Twojej marc.

 

Miejsce 3: Komin ochronny z nadrukiem

 

Pandemia koronawirusa wywołała wiele zmian na światowym rynku gospodarczym. Zmiany nie ominęły także gadżetów reklamowych. W związku z zapotrzebowaniem przedsiębiorców stworzono personalizowane kominy ochronne. Obecnie w miejscach publicznych każdy musi mieć założone środki ochrony osobistej. Warto wykorzystać ten moment na promocję swojej firmy.

Wystarczy tylko, że na akcesorium umieścisz swoje logo i podarujesz je swoim klientom. Komin ochronny z nadrukiem to bardzo skuteczny gadżet promocyjny, a jednocześnie ciekawa alternatywa dla maseczek ochronnych.

 Te gadżety reklamowe to hit 2020 roku (TOP5)

Komin ochronny na twarz fullprint

 

Miejsce 2: Powerbank z nadrukiem

 

Produkty elektroniczne podbijają rynek, także ten reklamowy. Wśród nich wyróżnia się przede wszystkim powerbank, który jest bardzo lubiany nie tylko przez przedsiębiorców, ale także przez indywidualnych klientów.

Na pewno nie raz bateria smartfona padła Ci w najmniej spodziewanym momencie. Powerbank jest funkcjonalnym artykułem reklamowym, który szybko naładuje ją. Wybierz ten produkt, jeśli chcesz, aby Twoja marka została zapamiętana jako ekskluzywna i profesjonalna oraz taka, która ma na celu dobro i wygodę klienta!

 

Miejsce 1: Maseczki ochronne z nadrukiem

 

Top of the top roku 2020 to maseczki ochronne z nadrukiem. Na pewno nikt nie jest zaskoczony, że ten produkt znalazł się na liście bestsellerowych gadżetów reklamowych z logo. Pandemia nie musi być przeszkodą w osiąganiu założonych celów biznesowych – wystarczy, że dostosujesz swoje środki promocyjne do obecnej sytuacji. W tym może pomóc Ci właśnie personalizowana maseczka. Wykonana z mikrofibry, jest lekka i zapewnia odpowiedni przepływ powietrza. Zainwestuj w personalizowane maseczki i zareklamuj swoją firmę. Nazwa Twojej marki niech będzie na ustach całego miasta – dosłownie i w przenośni.

 Te gadżety reklamowe to hit 2020 roku (TOP5)

Maska na twarz premium z nadrukiem fullprint